Poprawa obu czy jednej

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: weroniik »

Mam 88% z bio, muszę poprawiać chemię 73% i w sumie chciałam tylko chemię. Myślicie że próbować coś tam jeszcze z biologią, oczywiście skupiając się na chemii, czy odpuścić sobie biolę całkowicie?
Anessy
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2014, o 18:58

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: Anessy »

Ja bym odpuściła. Masz wysoki wynik z biologii, nie ma sensu go poprawiać. Lepiej maksymalnie skupić się na chemii. Jeden przedmiot mniej do poprawy to zawsze więcej luzu w ciągu roku.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: mis koala »

weroniik - zależy czy biologia jest Twoją mocną stroną. Ja np. miałam 82% z biologii i tego wyniku bym już nie poprawiła naprawdę byłam z niego bardzo zadowolona bo wiem że zawsze miałam problem z tym odpowiadaniem na te pytania. Ja bym się skupiła na chemii
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: weroniik »

Anessy, dzięki pięknie za radę
mis koala no właśnie ten wynik też mnie sporo kosztował i pewnie nawet jego wyrównanie będzie trudne, a co dopiero poprawa. Dzięki za odpowiedzi, utwierdziłam się i jestem pewna swojej decyzji, że przyłożę się do chemii, mam nadzieję że się uda, choć boję się ale wizja jednego przedmiotu do poprawy lekko mnie uspokaja dzięki raz jeszcze za pomoc!
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: bialaroza »

weroniik ja też planuję poprawę tylko chemii, mam tyle co miś koala i dla mnie tj sukces i wyczyn, bo nie umiem odpowiadać pod klucz
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: weroniik »

Dzięki bialaroza to w takim razie walczymy dalej! Pozostaje mi tylko więc zabierać się do pracy i życzyć powidzenia
Ustronianka
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 13:29

Re: Poprawa obu czy jednej

Post autor: Ustronianka »

Ja mam 88% z chemii, z bioli 72 i poprawiam tylko biologię. Chemii podciągnęłabym ledwie parę procent, a wolę się porządnie skupić na biologii. Druga matura to drugi stres, zaprzątanie sobie głowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość