Odwołanie od wyniku matury 2014

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
eska95
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2014, o 23:27

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: eska95 »

Mam wrażenie, że masz do mnie żal o to, że zapytałam, randomlogin? Luz, serio, Twoja sarkastyczna odpowiedź nie wniosła niczego (dowiedziałam się tylko, jak bardzo gardzisz moim nierozgarnięciem i że to co napisałam jest złe, bo jest złe), poza tym, że chyba poprawiłeś sobie humor wjeżdżając na nieznaną sobie osobę, cóż, już wiemy czemu rzeczywistość to suka, ludzie są jacy są.
Oczywiście mogę się mylić, nie mam z tym problemu, egzaminatorka (nie brałam u niej korepetycji, po prostu dostałam kontakt od nauczycielki) i weryfikatorki również, jesteśmy tylko ludźmi. Liczyłam, że znajdzie się ktoś, kto wybrnął z mojego położenia. Nie? Cóż, trudno.
cordis
Posty: 601
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:06

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: cordis »

eska95 Masz błędne wrażenie. Zobacz napisałem tylko o tym że są nauczyciele którzy nie przyznają się do błędu. A ty co odpowiedziałaś? Zachowałaś się jakbym nie wiadomo co napisał… Jesteś chyba jeszcze bardzo rozgoryczona swoim wynikiem
A czy moja odpowiedź coś wniosła. Chyba tak. Wreszcie przyznałaś się do tego że możesz się mylić oraz poznaliśmy sklad „osób siedzących w branży
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości