Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: oogmeeway »

Specjalizacje? A co to? Że nie będę trzepał kasy od razu tylko jeszcze coś?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: mis koala »

W ogóle czytam Was i nie wiem o co komu w ogóle chodzi
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Trzyszcz »

O spełnianie marzeń i dążenie do szczęścia. Zawsze o to chodzi.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Adasko1 »

doktorka pisze:Trzyszcz, przeciez w tym poscie nie odniosl sie do siebie, tylko ogolnie. Wiec ja napisalam sama zyciowa prawde statystyczna w przypadku a) dziewczyn z leku,ktore chca wyrywac na indeks, b) facetow z leku, ktorzy chca wyrywac na indeks. Rezultat jest taki, ze jak masz kogos przed studiami, to good for u, a jak nie, to najpewniej czeka cie partnertezlekarzcojestprzejebane lub samotnosc w sieci:D

A ja się z tym wgl nie zgodzę. W życiu laski przychodzi taki czas że zdaje sobie sprawę, że piękną miłością siebie i dziecka nie nakarmi, więc tu potrzebny jest odpowiedni facet. A wiadomo że mąż lekarz, to jednak jakaś gwarancja życia na jakimś poziomie(no i można się pochalić przed kumpelami) )
Oczywiście nie mówię tu o blacharach, ale jednak wątpię by jakaś kobieta długo znosiła bezrobotnego romantyka ala Kiepski. Mnie czasem przeraża jak kobiety są łase na pieniądze.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

U mnie na studiach byla laska,ktora myslala,ze studia trwaja 5 lat. Nie wrocila juz po Bozym Narodzeniu. O speckach nie wiedzialo lekko 10-20% ludzi,paru wobec tego poszlo robic inne byznesy. Inni jakos to przelkneli, ale ogolne zdziwienie bylo ciezkie.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: doktorka »

Adasko,totez w poprzednim poscie napisalam o bankomacie:)) lasosc na kase jest uzasadniona ewolucyjnie, kiedys powodzenie mieli ci,co biegali najszybciej i dzieki temu umieli zlapac antylope na obiad,dzis jest analogicznie-po prostu obiad musi byc.

mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: mis koala »

doktorka pisze:U mnie na studiach byla laska,ktora myslala,ze studia trwaja 5 lat. Nie wrocila juz po Bozym Narodzeniu. O speckach nie wiedzialo lekko 10-20% ludzi,paru wobec tego poszlo robic inne byznesy. Inni jakos to przelkneli, ale ogolne zdziwienie bylo ciezkie.

AHahhahahahhahahahhahah - 5 letnia medycyna parę lat temu Ogarnięta osoba z niej. Jak można być tak nieuświadomionym ile trwają studia, że po nich specjalizacja itd. itd. To tak jakby farmaceuta poszedł szukać pracy po aptekach od razu po uzyskaniu dyplomu magistra ! Ludzie słodcy !
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Erick »

doktorka, zniszczyłaś mi życie, rezygnuję
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Adasko1 »

Poważnie nie wiedzieli że robi się speckę? jprdl
A co do drugiej części - wpis o bankomatach odnosi sie raczej do lasek które patrza tylko na kase i chocby ten lekarz był nie wiadomo jak brzydki to z nim będzie, ja mówię o tym że jest to ważny czynnik przy doborze partnera, ale nie najważniejszy. Nie wyobrazam sobie aby laska była z facetem tylko po to aby wyjechac na wakacje, czy pojeździć mercedesem.

Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: larissa90 »

mis koala pisze:To tak jakby farmaceuta poszedł szukać pracy po aptekach od razu po uzyskaniu dyplomu magistra ! Ludzie słodcy !
a to nie?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: mis koala »

larissa90 pisze:
mis koala pisze:To tak jakby farmaceuta poszedł szukać pracy po aptekach od razu po uzyskaniu dyplomu magistra ! Ludzie słodcy !
a to nie?
A to nie BEz stażu nie masz prawa wykonywania zawodu
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: marcin93 »

mis koala, Starz jest chyba wliczany w studia nie?
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: larissa90 »

mis koala pisze:A to nie BEz stażu nie masz prawa wykonywania zawodu
Szczerze mówiąc myślałam, że na farmie magistra broni się dopiero po tym półrocznym stażu , nie wiem skąd mi się to wzięło.
Ale nigdy nie planowałam studiowania farmacji, jeśli mozna to uznać za jakieś usprawiedliwienie.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości