Pierwszy rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Pierwszy rok

Post autor: MrBrightside »

Mój spłonął. Nie mogłem się powstrzymać.
chill, miałem ksero :v
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: Pierwszy rok

Post autor: xy95 »

Znam tą grupę, ale niestety nie mogę się doczekać żeby mnie ktoś do niej przyjął, a bez tego nie mogę dodawać postów i komentowac/
JAk mogłes spalić tak cenne źródło wiedzy.? A tak szczerze to Cie rozumiemm)
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Pierwszy rok

Post autor: wsedek »

Strasznie trudno skminić sawickiego z 2012r. Jakaś masakra jest z tą książką.

edit: to mówicie, że na początek trzeba tylko ogarnąć skawiny i sawickiego czy może kupić coś jeszcze - coś co jest towarem deficytowym w bibliotece?
Ostatnio zmieniony 30 sie 2014, o 21:39 przez wsedek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

skawiny i sawik niezbędne, reszta jak chcesz. No w bibliotece wiadomo że nie ma tylu książek ile potrzeba także jak nie chcesz sie martwić o to czy coś ci zostanie i nie szkoda ci kasy na ksiązki to możesz coś kupić, no ale jak pewnie wiesz książki medyczne do tanich nie należą. Ewentualnie do biolo molo i genetyki najnowszą Drewe bo raczej jest mało ich ale też sie da bez niej obejść. Wydaje mi sie że atlasów do anatomii to jest duży wybór autorów to zawsze coś zostanie.
tu są zasoby biblioteki, wystarczy wpisać tytuł czego szukacie i orientacyjnie zobaczycie czego jest mało a czego pod dostatkiem
Golgi
Posty: 19
Rejestracja: 16 sie 2014, o 14:56

Re: Pierwszy rok

Post autor: Golgi »

Rzeczywiście ciężko to znaleźć ale przecież na allegro jest ta książka za 100 zł , niby 30 zł drożej ale możesz ją potem sprzedać za 70zł więc myśle że biznes nie jest zły .
PS. Chyba że ją ktoś spali, wyrzuci , zmolestuje , podrze , wtedy może sie nie zwrócić
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Pierwszy rok

Post autor: MrBrightside »

Polecam to cholerstwo skserować, wychodzi za to około 30zł, a można kreślić kolorkami ile dusza zapragnie. No i ta satysfakcja po zdanym egzaminie, gdy wszystkie te komóreczki i tkanki płoną - bezcenna
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Pierwszy rok

Post autor: Erick »

luk, z tego wynika, że jest tylko 1 egzemplarz Bochenka :O
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

Erick przejdź na następne strony bo Bochenków to raczej takich nowych jak po 2000 roku to nie ma w biblio i patrz na- B. Ligota. A jak o bochny chodzi to zapewniam cie że ich na pewno nie zabraknie da nikogo
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: Pierwszy rok

Post autor: Rafau »

Mi akurat braklo, ale wtedy i tak pytalem o niego tylko z ciekawosci, bo skawina wystarczala
Awatar użytkownika
turbodynoman
Posty: 179
Rejestracja: 2 mar 2013, o 09:22

Re: Pierwszy rok

Post autor: turbodynoman »

Czy w pobliżu WLK jest jakiś bar mleczny czy inne cudo z dobrymi obiadami na studencką kieszeń?
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Pierwszy rok

Post autor: luk »

jest ich kilka koło wydziału. ale najlepszy chyba mega smak. Moze nie jakoś super tanio ale na studencką kieszeń raczej jest ok, bo średnio samo drugie danie 15 zł.
xy95
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2014, o 18:22

Re: Pierwszy rok

Post autor: xy95 »

Ma ktos potwierdzone info, kiedy jest ta immatrykulacja ? 25 czy 26 wrzesnia ?

Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Pierwszy rok

Post autor: karooolajn »

xy95 25
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość