FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
wakemeup
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2013, o 13:41

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: wakemeup »

Mam glupie pytanie ale czy 3 listopad moze byc wolny? Od kiedy jest sesja zimowa?

Awatar użytkownika
Matthew95
Posty: 47
Rejestracja: 7 lip 2014, o 21:37

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Matthew95 »

math16 pisze:jak to jest z ta rekrutacja we wrzesniu? duzo spadaja jeszce te progi wtedy? Myslicie ze jak ktos ma 138 pkt to wystarczy w tym roku zeby sie dostac,?
Raczej tak bo progi spadają w porównaniu do zeszłego roku, a w zeszłym było bodajże 135 więc dostanie się.
ździebko
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2014, o 18:58

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: ździebko »

luluo pisze:To na farmacji w Sosnowcu nie ma parazytologii?

Pewnie, że jest Tyle, że na II roku
alpen
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:59

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: alpen »

Ee, a czemu 3 XI miałby być wolny, oo?

138 spokooojnie, możecie szukać mieszkań, serio

Książki? Ja poprawiałam może kilka kolosów, miałam 2 zwolnienia z egzaminów, a książki nie miałam ŻADNEJ. Uczyłam się tylko i wyłącznie z notatek i materiałów, które kupiłam. Serio, bez spiny, szkoda życia na czytanie tych tomisk, zwłaszcza jak nie jest to konieczne. A jak już ktoś chce to bedzie ciężko w bibliotece na I semestr coś wypożyczyć
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

chemik147, dziękuję za odpowiedź!
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: madeline_l »

Hej Czy znajdzie sie jeszcze ktos z tematu kto poszukuje osob chetnych do wspolnego zamieszkania?

math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

orientuje sie ktos jaka cena za akademik? Jak to wygladalo w tamtym roku z akademikiem. wszyscy dostali miejsce.?. jaki dochod nalezalo miec zeby dostac miejsce.?
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maarynikaa »

math16,

z miejscami w akademiku problemów nie ma na pewno, przyjmują wszystkich
math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

A jak to jest z kwaterowaniem w akademiku ? jezeli rozpoczecie roku jest 29 wrzesnia (poniedzialek) to kiedy mozna spodziewac sie kwaterowania ?

maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maarynikaa »

math16, nie wiem, nie mieszkałam w akademiku ale wydaje mi sie w takim razie że od piatku 26 wrzesnia albo od sosboty 27 najlepiej zadzwoń i sie dopytaj, bo nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd
math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

Ok dzieki -)

Awatar użytkownika
LolaR93
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2013, o 20:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: LolaR93 »

Hej:) mam do sprzedania kompletne materiały na pierwszy rok farmacji w Sosnowcu:) wszystkie jest posegregowane koszulkach:) Materiały zawierają:
MATEMATYKA: zeszyt z zajec i rozwiazane wszystkie zestawy (z których sa kolokwia)
CHEMIA OGÓLNA I NIEORGANICZNA: skrypt, projekt analizy preparatu farmaceutycznego ktory trzeba bedzie opracowac na ostatnie zajęcia, opracowane zagadnienia na egzamin, zeszyt z zajęć rachunkowych i dużo materiałów na tzw tablicówki które sa w 2 semestrze)
BIOFIZYKA: wykłady, pytania na egzamin z lat poprzednich, zeszyt z opracowaniami na zajęcia, sprawozdania
BIOLOGIA I GENETYKA: książka Kawiaka która obowiązuje na biologię, przygotowane zagadnienia na każde zajęcia( posegregowane w koszulkach), zeszyt z zajęć, książki na genetyke w pdf( na płytce którą dorzuce)
brdzo obszerne notatki z nowotworów u dr Dariusza:D, ksera obowiązujących artykułów
BOTANIKA: książka Brody( głównie z niej trzeba się uczyc), dwa tomy Szweykowskich, rysunki z zajęć, opracowane z zajęć po polsku i łacinie rodziny botaniczne, wykłady,
ANATOMIA: wykłady, podręcznik, na płytce są testy
CHEMIA ANALITYCZNA: rozwiązania wszytkich zadań z zajęć obliczeniowych, zeszyt z sprawozdaniami, wykłady, posegregowane materiały na kolokwia z poszczególnych działów
FIZJOLOGIA: wykłady, posegregowane działami, testy do każdego działu z kolokwiów, ksero Traczyka, pytania na egzamin z poprzednich lat
STATYSTYKA: rozwiązania wszystkich zadań z zestawów, wykłady
do fizjologii mam jeszcze kilka prezentacji w pdf na zajęcia)
ŁACINA: ksero książki, sciagi na kolokwia,
CHEMIA FIZYCZNA: po kilka opracowań do jednego ćwiczenia, pełno sprawozdań, rozwiązane zadania z seminarek, opracowane pytania na egzamin, wykłady, ksero Danka
Historia filozofii: napisane dwa eseje dzieki ktorym mozna uzyskac 5 z przedmiotu)
oprocz tego mam na pdf do kazdego przedmiotu pełno testów, ksiązki w pdf własnie, notatki, itp)
Zainteresowanych prosze o kontakt)
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

Progi, progi, jak tam progi obecnie stoją? Tak, o, z czystej ciekawości pytam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości