Farmacja i...?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
maturzak
Posty: 60
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 14:56

Farmacja i...?

Post autor: maturzak »

Aby mieszkać w internacie jako studentka muszę uczyć się w szkole policealnej (ogólnie poziom niski, podobno nie muszę nawet chodzić na zajęcia). Właśnie dostałam się na farmację, a kierunek w tej szkole policealnej chciałabym niejako połączyć z tymi studiami, aby mieć nawet w CV jakąś dodatkową umiejętność. Kierunki są takie:
- terapeuta zajęciowy - nauka w systemie dziennym
- opiekunka dziecięca - nauka w systemie dziennym
- technik masażysta - nauka w systemie dziennym
- technik usług kosmetycznych - nauka w systemie dziennym
- opiekun w domu pomocy społecznej - nauka w systemie dziennym i zaocznym
- technik bezpieczeństwa i higieny pracy - nauka w systemie dziennym

Jak sądzicie, dam radę pociągnąć naukę na farmie wraz z tą szkołą policealną? Który kierunek wybrać, aby było mi łatwiej, ewentualnie przydałby mi się później - myślałam o techniku BHP ewentualnie usług kosmetycznych?
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Farmacja i...?

Post autor: zielony25 »

maturzak pisze:Aby mieszkać w internacie jako studentka muszę uczyć się w szkole policealnej (ogólnie poziom niski, podobno nie muszę nawet chodzić na zajęcia) [.]
Który kierunek wybrać, aby było mi łatwiej, ewentualnie przydałby mi się później?
Latwiej? Po szkole, gdzie _podobno_ mozesz nie chodzic na zajecia?
liliae
Posty: 16
Rejestracja: 3 lut 2012, o 17:26

Re: Farmacja i...?

Post autor: liliae »

BHP albo kosmetyczka obecnie coraz bardziej popularne staja sie dermokosmetyki a w aptekach ich pelno zawsze to lepiej wiedziec wiecej o roznych typach skory i doborze odpowiedniej pielenacji
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i...?

Post autor: katy94 »

też bym wzięła technika usług kosmetycznych, ze względu na to co mówiła Liliae, ale także dlatego, ze tą wiedzę można wykorzystać dla siebie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość