WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: Lady Marion »

Podzial na grupy bedzie wywieszony w gablocie kolo dziekanatu, na strone internetowa nie wstawiaja, bo wiadomo, na liscie sa umieszczone nazwiska. A kiedy? obawiam sie, ze dopiero pod koniec wrzesnia, u nas tez sie z tym nie spieszyli zbytnio.

meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

a można dostać kalendarz z PW nie będąc studentem PW? one są gdzieś w sprzedaży czy jak?
kić
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2014, o 14:12

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kić »

Teoretycznie nie można Studenci WUM dostają kalendarze WUM (o ile chcą oczywiście), studenci UW mają kalendarze od UW itd. Mnie te politechniczne zawsze się podobały graficznie, było sporo kuponów no i sudoku na niemal każdej stronie Poprosiłam osobę z politechniki o kalendarz, a swój oddałam znajomej z innej uczelni
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

ok, dzięki
Przeglądałam plan z tamtego roku i tam jest podział na 3 rodzaje grup wystraszyłam się trochę i mam pytanie bo jak są grupy A, B, C 1,2,3,4,5 i I, II to czy to są niezależne od siebie ? i czy możliwe jest np. przeniesienie się z grupy II do grupy I i czy to wtedy to wpływa na przynależność do grupy A, B, C ?
i jak wygląda ten plan w praktyce, bo jak czytałam, to w sumie nie ma tak, że od 8 rano do 18 codziennie zajęcia, bo zawsze studia mi się z tym kojarzyły, i takie opinie słyszałam, że od rana do wieczora na uczelni , a po tym planie widzę, że nie jest najgorzej, ale nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: Lady Marion »

Te grupy nie sa niezaleznie od siebie. To w praktyce wyglada tak: grupy A, B, C sa glownie na zajecia matematyki i statystyki, grupy 1-5 na anatomie, a I i II na reszte przedmiotow np biofizyka, laboratoria z chemii angielski. Nie masz wplywu na przynaleznosc do danej grupy, podzial jest podobno zupelnie losowy. U nas z przenosinami ludzie probowali, ale jest ciezko, najlepiej oczywiscie na zamiane. Tak jak mowie - te grupy sa zalezne od siebie, zazwyczaj kazda ma zajecia w innym czasie, dlatego np przynalezac do grupy 1 4 II bedziesz chciala sie przeniesc do grupy I to musisz sie liczyc z tym, ze w tym samym czasie moga Ci kiedys kolidowac zajecia dla gr 4. Dlatego osobiscie polecam nie kombinowac i zdac sie na uczelnie.

Oczywiscie, ze w praktyce nie jest najgorzej i nie siedzi sie calego dnia na uczelni! Ja najpozniej wracalam po 20 bo mialam pozno cwiczenia z anatomii, ale nie wszystkie grupy tak maja i w koncu, wszystko jest do przezycia. w II semestrze najpozniej do 17. Najlepiej jest pod koniec semestru, bo sporo rzeczy odpada i moze sie tak trafic, ze ma sie 1 dzien w tygodniu calkiem wolny.

meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

zobaczyłam też, że jest tak, že nie niektóre zajęcia sä nie cały semestr tylko w jakieś wyznaczone dni, więc potem inne moga skoczyć w to miejce, a jak chciałam policzyć godziny na tydzień to policzyłam wszystko na raz

KJ95
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2013, o 12:36

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: KJ95 »

A ja mam pytanie trochę odbiegające od wątku. Czy udało się komuś z analityki poprawić maturę i dostać się np. na stomatologię? Podobno to bardzo dobry kierunek do poprawy, ponieważ przedmioty sprzyjają powtórkom.
kić
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2014, o 14:12

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kić »

KJ95, u mnie na roku było sporo osób, które poprawiały maturę z biologii, chemii, fizyki i kilka z nich przeniosło się po pierwszym roku. Dwie z nich wybrały stomatologię właśnie.
Tylko zastanów się, czy dla powtórek lub przezimowania w tym roku, warto zająć miejsce komuś, kto być może czeka na kolejną listę i komu bardzo na tym kierunku zależy? Na WUMie miejsc jest niewiele, a biologię i chemię na poziomie liceum można spokojnie powtarzać w domu lub zapisać się na korepetycje.
KJ95
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2013, o 12:36

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: KJ95 »

Rodzice nie dają mi wyboru. Muszę iść na studia, aby nie zostać potem z niczym, jeśli nie uda mi się poprawić matury.
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: meegova »

Heej Mam jeszcze pytanie, pewnie głupie , czy obowiązuje zmiana obuwia? i jak jest w zimie itd. z kurtkami, tam są szatnie na nr? (na SGGW takie są ) czy jak to działa?
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: Lady Marion »

Zaraz przy wejsciu na wydzial jest duza szatnia, gdzie zostawia sie kurtki i dostaje numerek od pani szatniarki. Zmiana obuwia raczej tylko na WF.

Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: kokardka »

dokładnie, na wydziale nawet nie chcą żeby zmieniać obuwie, przy szatni wisi wielka kartka nie przyjmujemy obuwia
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: WUM-analityka medyczna-przedownik po studiach.

Post autor: Lady Marion »

Żeby przyjęli parasolkę jak na zewnątrz leje też trzeba się naprosić.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości