Zbiory zadań i vademeca, książki

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
wujahehe
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:47

Re: Zbiory zadań i vademeca, książki

Post autor: wujahehe »

Pomocy
Czy mógłby mi ktoś wypisać zbiory i książki z biologi i chemii od najważniejszych do najgorszych z góry dzięki. Planuję dokupić trochę ale nie wiem jakich.
attelew
Posty: 17
Rejestracja: 8 lut 2013, o 14:23

Re: Zbiory zadań i vademeca, książki

Post autor: attelew »

SPRZEDAM
Zbiór zadań Fizyka i astronomia do liceum, zakres rozszerzony, A.Kaczorowska, J. Chrapkowska wyd. Żak. Cena: 20zł.
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Zbiory zadań i vademeca, książki

Post autor: Fify715 »

Który bardziej pod maturę: Zbiór I.Żelazny czy Bukała cz.1 (jak wydadzą to cz.2 również)?
Awatar użytkownika
Embarrassed
Posty: 69
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:42

Re: Zbiory zadań i vademeca, książki

Post autor: Embarrassed »

Nie znam pierwszego, ale Bukała spoko
mario18
Posty: 20
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 10:42

Re: Zbiory zadań i vademeca, książki

Post autor: mario18 »

Dość już mam jak ktoś pisze że zadania maturalne są robione pod Operon i ksiązki Lewińskiego". Jest to ściema! Ostatnio zadania na maturze są tworzone z książek akademickich! (teksty źródłowe). A co do nauki ja przyjmuje strategie polecaną przez znajomych którzy poprawiali maturę i poprawili. Trzeba robić DUŻOO zadań i wszystkie arkusze maturalne! Mam zamiar przerobić zbiór Witowskiego, Omegi, Operon i taki nowy na allegro znalazłem z Arkuszmaturalny.pl do matury 2015 ponoć dobry. Poza tym jak to na każdym egzaminie potrzeba trochę szczęścia i będzie dobrze Myślę że poziom matury 2015 będzie podobny jak ostatnio.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość