Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Lady Marion
Posty: 138
Rejestracja: 4 lip 2014, o 18:43

Re: poprawa matury

Post autor: Lady Marion »

Passiflora pisze:btw, ile części ma ten podręcznik? Znalazłam tylko dwa tomy cz.1 i dwa tomy cz.2.
Jeszcze cz 3 z anatomia czlowieka (jest tylko jeden tom). Co do samych podrecznikow. To byly wiodace u mnie w liceum, wiec wszyscy sie z nich uczyli na sprawdziany z biologii i nie narzekali. Osobiscie ja nie lubilam sie z nich uczyc, po prostu do mnie nie przemawialy, nie umialam znalezc najwazniejszych informacji i od zawsze uciekalam sie do innych pozycji. Jak widac - kwestia gustu.

_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury

Post autor: _włóczykij »

Passiflora, a dasz radę je udostepnic jakos ?)
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: poprawa matury

Post autor: Passiflora »

Chyba nie da rady, ponieważ są zastrzeżone, a nie mam tyle transferu, żeby je pobrać i wrzucić ponownie

natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

adele pisze:widzieliście gdzies na chomikuj wszystkie czesci z biologii wsip podobno sa dobre?
wsip średni do matury za dużo niepotrzebnych rzeczy podaja
lepsza nowa era i uzupełnianie jej starymi podręcznikami np. hoser
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Smile_Forever »

Zgadzam się, we WSiPie jest sporo niepotrzebnych informacji, zwłaszcza z człowieka. Oczywiście są one ciekawe, ale nie przydadzą się pod kątem matury. Zdecydowanie lepsza jest Nowa Era i Operon .
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Glikoproteina pisze:Zgadzam się, we WSiPie jest sporo niepotrzebnych informacji, zwłaszcza z człowieka. Oczywiście są one ciekawe, ale nie przydadzą się pod kątem matury. Zdecydowanie lepsza jest Nowa Era i Operon .
Lepiej bym tego nie ujęła
marcado
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2013, o 18:10

Re: poprawa matury

Post autor: marcado »

Pytanie do poprawiających - Kiedy zaczynacie/zaczynaliście powtórki i czy udało się Wam je pogodzić ze studiami?
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

marcado pisze:Pytanie do poprawiających - Kiedy zaczynacie/zaczynaliście powtórki i czy udało się Wam je pogodzić ze studiami?
ja zaczynam się uczyć od października. Chyba większość poprawiających tak robi. A studia to zależy jakie. Ja ide na farmacje ale na pewno ją rzucę w momencie gdy będę wiedzieć że nie pogodzę tego z farmacją.
A Ty marcado na jakie studia idziesz?
Cranium_
Posty: 96
Rejestracja: 7 sty 2014, o 12:45

Re: poprawa matury

Post autor: Cranium_ »

chyba wiekszosc poprawiajacych tak robi ? dziewczyno ja uczę się od dnia kiedy dostalam do ręki wyniki, bo wiedzialm juz , ze na lek sie nie dostanę . owszem, wybralam inne studia , ale z nauki do matury nie zrezygnowalam .

lepiej się ucz już od teraz ,chodź nie wiem czy nawet teraz juz nie jest za późno
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: poprawa matury

Post autor: Girion »

Lek_Med2014, troll?
marcado
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2013, o 18:10

Re: poprawa matury

Post autor: marcado »

Też idę na farmacje ) Myślę, że też rozpocznę powtórki od października. Zbyt wczesna nauka moze doprowadzić tylko do wypalenia, poza tym, jeżeli ktoś był przygotowany na maj, to kwestia własnie powtórek i uzupełnienia wiedzy.
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Lek_Med2014 pisze:chyba wiekszosc poprawiajacych tak robi ? dziewczyno ja uczę się od dnia kiedy dostalam do ręki wyniki, bo wiedzialm juz , ze na lek sie nie dostanę . owszem, wybralam inne studia , ale z nauki do matury nie zrezygnowalam .

lepiej się ucz już od teraz ,chodź nie wiem czy nawet teraz juz nie jest za późno
weź uspokój się
zaczęłam się uczyć wczoraj 4 września to jest początek roku szkolnego
jak może być za późno ? nie ogarniasz?
jak ktoś jest mało kumaty to mu i nauka od 28 czerwca nie pomoże
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

marcado pisze:Też idę na farmacje ) Myślę, że też rozpocznę powtórki od października. Zbyt wczesna nauka moze doprowadzić tylko do wypalenia, poza tym, jeżeli ktoś był przygotowany na maj, to kwestia własnie powtórek i uzupełnienia wiedzy.
Dokładnie tez tak uważam -)
Na farmacje gdzie idziesz to może się spotkamy ?-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości