Integracja - lekarski 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: czornydanio90 »

inqaa, które? grupy mia?y wolny poniedzia?ek (co te? jest jakim? tam plusem), ale niektóre mia?y wolny czwartek chyba - troch? z du*y
Awatar użytkownika
inqaa
Posty: 118
Rejestracja: 5 sty 2014, o 10:00

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: inqaa »

szska, a Twoim zdaniem lepiej jest mie? roz?o?one zaj?cia czy wolny dzie
I ogólnie waszym zdaniem?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: czornydanio90 »

inqaa, jedno nie wyklucza drugiego
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Matjozi »

Ró?nie mo?e by?, nie ma regu?y. U nas na 1 roku chyba tylko jedna grupa mia?a wolny pi?tek, a inne mia?y po prostu lu?niej upakowane zaj?cia. Czasem robi? tak, ?e 1 dzie? przeznaczaj? wszystkim grupom na wyk?ady, czasem wplataj? je mi?dzy ?wiczenia, tak?e tak jak mówi?, nie ma regu?y, obczaisz jak wyjdzie plan
Awatar użytkownika
inqaa
Posty: 118
Rejestracja: 5 sty 2014, o 10:00

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: inqaa »

Sama ju? nie wiem czy lepiej mie? dzie? wolny czy lu?niej upakowane zaj?cia Zobacz? w planie jak to wygl?da
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: szska »

Ja jestem w grupie która mia?a wolne pi?tki i by?o mi nieziemsko, weekend rozpoczynajacy si? w czwartek by? jak gwiazdka z nieba i dzi?ki temu tydzie? po tygodniu mija?y bardzo szybko, nie zauwa?a?am nawet jak 2 miesi?ce mija?y i mog?am wróci? do domu

No i fajnie mie? ju? taki luz psychiczny od pi?tku, mo?na nic nie robi?, albo zaj si? czym? niezwi?zanym z nauk?, jak kto? ma w miare blisko do domu to móg? ju? w czwartek po zaj?ciach jecha?. Tak?e nie przecz? ?e by? to bardzo fajny uk?ad, który niestety w 2 semestrze nam ju? zaburzyli ?wiczeniami z histologii, ale to by?y jedyne zaj?cia w pi?tki wi?c i tak lajtowo.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: Matjozi »

Wiesz co, wybór masz tylko na I roku, potem Ci sami narzuc?, bo grup? masz przypisan? na sta?e (chyba, ?e sobie zmienisz ), tak?e nawet je?li teraz sobie wybierzesz wolne pi?tki, to nie ma gwarancji, ?e za rok te? b?dziesz je mie?.
Ja np. wybra?em tak? grup?, ?e w pi?tek mia?em tylko 1 zaj?cia i to chyba nie w ka?dym tygodniu i mnie to rozwi?zanie pasowa?o, no ale ja je?d do domu do rzadko
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: rozekkwidzyn »

Ju? od d?u?szego czasu grupa 7 ma wolne pi?tki- je?li nie ca?y semestr, to wi?kszo. Mi si? to podoba, bo jak ju? wspominano, daje to wiele mo?liwo?ci Ale oznacza to, ?e jeden dzie? prawdopodobnie b?dzie bardzo na?adowany zaj?ciami- taki jeden w tygodniu kombos. Ale wol? si? jeden dzie? przem?czy? i mie? ten pi?tek wolny. Ponad to, uwa?am ?e gr 7 ma zazwyczaj na prawd? fajnych asystentów (i to te? ju? przez kilka co najmniej roczników). Oczywi?cie to si? mo?e zmieni?, ale w co? trzeba uderza?
Ksiki- serio mo?na sobie odpu?ci? na samym pocz?tku i sobie za?atwi? na pocz?tku pa?dziernika, nie ma z tym problemów.
W ka?dym razie, plan zaj powinien by? po 15 wrze?nia (podobno znacznie po 15 wrze?nia) i wtedy sobie ka?dy obczai. Ale radz? si? spieszy? i dzwoni? 1 dnia, bo jak ju? gdzie? tu pisa?em, w mojej grupie miejsca rozesz?y si? praktycznie od razu, ja dzwoni?em ok 12 si? zapisa?, to by?em 14 osob?
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: dzasta94 »

dzisiaj zapisa?y?my si? z kole?ank? do grupy VII, ale mam obawy, czy dobrze zrobi?y?my, bo Pani uprzedzi?a, ?e nie mo?na si? przepisa?.gorzej jak zrobi? na z?o za wyj?cie przed szereg (
doktorek511
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2014, o 22:47

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: doktorek511 »

Ja mimo wszystko wol? poczeka? na plan p

szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: szska »

Mog?y?cie poczeka? na plan, nie wiem czemu si? wam tak spieszy Od razu jednego dnia wszystkich grup nie zajm?, wi?kszo osób a? tak tego nie ?ledzi. Ale spoko, my?l? ?e mo?ecie zaufa? 7 grupie i jako? to b?dzie Dotychczas by?o git.
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: dzasta94 »

A jest jakas szansa na przypisanie w dniu planu do innej grupy?

szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Integracja - lekarski 2014/2015

Post autor: szska »

Nie macie Gra?yny w dziekanacie wi?c pewnie ub?agacie. Ale je?li w miare spoko b?dzie plan siódmej to ju? zosta?cie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości