Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
marcado
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2013, o 18:10

Re: poprawa matury

Post autor: marcado »

UMP, a ty? )
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

o szkoda ja białystok
cr777
Posty: 15
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 15:51

Re: poprawa matury

Post autor: cr777 »

A czy Wy idąc na farmacje/analitykę nie obawiacie się, że to wam namiesza w zdobytej już wiedzy do matury? Wiem, że tam jest inny materiał, ale chyba parę podobnych (ale właśnie nie takich samych) rzeczy się trafi? Wiem, że głupie pytanie, no ale trudno
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: poprawa matury

Post autor: Argentum »

Lek_Med2014 pisze:chyba wiekszosc poprawiajacych tak robi ? dziewczyno ja uczę się od dnia kiedy dostalam do ręki wyniki, bo wiedzialm juz , ze na lek sie nie dostanę . owszem, wybralam inne studia , ale z nauki do matury nie zrezygnowalam .

lepiej się ucz już od teraz ,chodź nie wiem czy nawet teraz juz nie jest za późno
Ahahahha. Za późno, to jest dwa tygodnie przed maturą. Wiem, że organizm ludzki się męczy, że nie jesteśmy maszynami, ale moim skromnym zdaniem. jeśli ktoś chce, to przygotuje się do matury z biologii w dwa miesiące. Ja swoje 75% osiągnąłem w dwa tygodnie, może to szczęście? Może i tak. W sumie, to obawiam się, że za rok może być gorzej.
Z chemią to inna bajka, ale jak ktoś pociśnie solidnie, znajdzie kogoś, kto mu wytłumaczy pierdoły z fizycznej i obliczeniówki, to też w trzy miesiące na 80+ się przygotuje.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: poprawa matury

Post autor: Passiflora »

cr777 pisze:A czy Wy idąc na farmacje/analitykę nie obawiacie się, że to wam namiesza w zdobytej już wiedzy do matury? Wiem, że tam jest inny materiał, ale chyba parę podobnych (ale właśnie nie takich samych) rzeczy się trafi? Wiem, że głupie pytanie, no ale trudno
Wcale nie takie głupie Przed pójściem na studia bardzo się tego bałam, ale nic się nie miesza. Przynajmniej ja tak mam Akurat w Bydgoszczy jest tak, że pierwszy rok analityki to głównie powtórzenie wiadomości z liceum. Jest trochę nowych rzeczy, ale zdobyta na studiach wiedza nie przeszkadza na maturze.
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Argentum pisze:
Lek_Med2014 pisze:chyba wiekszosc poprawiajacych tak robi ? dziewczyno ja uczę się od dnia kiedy dostalam do ręki wyniki, bo wiedzialm juz , ze na lek sie nie dostanę . owszem, wybralam inne studia , ale z nauki do matury nie zrezygnowalam .

lepiej się ucz już od teraz ,chodź nie wiem czy nawet teraz juz nie jest za późno
Ahahahha. Za późno, to jest dwa tygodnie przed maturą. Wiem, że organizm ludzki się męczy, że nie jesteśmy maszynami, ale moim skromnym zdaniem. jeśli ktoś chce, to przygotuje się do matury z biologii w dwa miesiące. Ja swoje 75% osiągnąłem w dwa tygodnie, może to szczęście? Może i tak. W sumie, to obawiam się, że za rok może być gorzej.
Z chemią to inna bajka, ale jak ktoś pociśnie solidnie, znajdzie kogoś, kto mu wytłumaczy pierdoły z fizycznej i obliczeniówki, to też w trzy miesiące na 80+ się przygotuje.
właśnie masz rację! i gratuluję świetnego wyniku w tak krótkim czasie za późno we wrześniu tego jescze nie słyszałam haha
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: poprawa matury

Post autor: randomlogin »

Argentum pisze: Za późno, to jest dwa tygodnie przed maturą.
Otoz nie!
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: poprawa matury

Post autor: Giardia Lamblia »

Argentum pisze:Za późno, to jest dwa tygodnie przed maturą.
Bardzo, bardzo nie - tyle mi zajęła nauka (powtórka) przed biologią + arkusze.
Castellano
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2014, o 17:02

Re: poprawa matury

Post autor: Castellano »

randomlogin pisze:
Argentum pisze: Za późno, to jest dwa tygodnie przed maturą.
Otoz nie!
Giardia Lamblia pisze:
Argentum pisze:Za późno, to jest dwa tygodnie przed maturą.
Bardzo, bardzo nie - tyle mi zajęła nauka (powtórka) przed biologią + arkusze.
Ohohoho, można sobie cwaniakować jak się jest w biol-chemie
Nauka całej biologii w dwa tygodnie może jednak okazać się trudna
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: poprawa matury

Post autor: randomlogin »

Nie bylem na biolchemie.

Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: poprawa matury

Post autor: Giardia Lamblia »

U mnie trochę inaczej - rok nie miałem kontaktu z biologią.

Swoją drogą temat nazywa się poprawa matury - nikt tu nie uczy się całej licealnej biologii od zera w 2 tygodnie.

Nie licząc randoma, ale on to jest specyficzny. Inna kategoria ludzia .
Castellano
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2014, o 17:02

Re: poprawa matury

Post autor: Castellano »

JAK?
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

mam pytanie czy warto uczyć się też z podręczników do biologii z pwnu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości