PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: Mr_Sandman »

adu93 pisze:Ne rozumiem sytuacji z listami rankingowymi, tyle lat podawali co próg i było dobrze, a teraz wielka tajemnica. Zresztą i tak nie podawali nazwisk, tylko nr kandydatów. Mimo całej mojej sympatii do tej uczelni, zaczynam snuć jakieś wyimaginowane teorie spiskowe, bo to co tu się dzieje nie jest normalne.
Mam aktualnie podobne myśli, co Ty.
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: Mr_Sandman »

r&#xF3za45 pisze:wiecie moze dlaczego gdy wchodze na lista rankingowa na zwykly lekarski niestacjonarny są osoby, który nie złożyły dokumentów, a mimo to próg się nie zmienia od kilku list?
Bo i tak jest przyjętych więcej niż jest miejsc.
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: adu93 »

Jeżeli to pomoże komuś, kto się dostał: byłam dzisiaj w dziekanacie, podpisałam umowę - panie same drukują, nie trzeba nic ze sobą przynosić prócz dowodu osobistego. Pokój nr 10.
Jeżeli ktoś studiował już na naszym umedzie i ma legitymację, to idzie do pierwotnego dziekanatu, tam dają kwitek z przekazaniem ELS i zanosi go do dziekanatu lekarskiego. Dzięki takiemu załatwianiu uniknie się ponownego płacenia za legitymację. Po prostu dostanie się nową naklejkę 30 września
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: bioman »

adu93, jesteś stacjonarna? Czy jest jakiś termin do kiedy trzeba podpisać umowę czy Ty po prostu tak wcześniej się zdecydowałaś podpisac?
A i wiesz może gdzie zanosimy wyniki badań/książeczke sanepidowską?
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: adu93 »

bioman, Niestacjonarne, wtedy trzeba podpisać do 15 września umowę.
Co do książeczki to dowiem się, jak będę w dziekanacie próbować przepisać oceny. Mam nadzieję, że wtedy mi ją przyjmą.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: dmnunited »

Potwierdzone info z tym 15 września? Co nalezy zrobic, aby taka ksiazeczke wyrobic? Na badania kieruje lek med. pracy?

pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: pistolet007 »

dmnunited, tak, na niestacjo musimy podpisać umowę do 15 września w danym dziekanacie (to tylko formalność w sumie). Przy podpisaniu generują Ci numer konta bankowego na który trzeba wpłacić $ w terminie nieprzekraczalnym do 30 września (opłatę za 1 semestr + opłatę za legitkę), bo trzeba przynieść potwierdzenie przelewu na spotkanie informacyjne 30 września.

Książeczkę sanepidowską trzeba donieść do dziekanatu przed 30 września (jak niestacjo, to nie musisz jej już dawać przy podpisywaniu umowy- nawet nie pytają ). Ale radzę się pospieszyć z jej wyrobieniem, bo tak to wygląda:

Są dwie opcje:
1) Bierzesz potwierdzenie przyjęcia na studia, idziesz do sanepidu i błagasz żeby Ci to uznali i zrobili badanie za darmo (to jest jakieś badanie przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym czy jakoś tak, w każdym razie badanie KUPY.) I teraz uwaga: na takie badanie/wyniki trzeba czekać czasem DWA TYGODNIE jak masz ogarnięty sanepid wgl. Potem trzeba z wynikiem po pieczątkę do lek. med. pracy (chyba trzeba zapłacić 50zł u prywatnego). To jest opcja tańsza i mało prawdopodobna

2) Idziesz do sanepidu albo ogarniętej przychodni prywatnej, bulisz hajs za badanie (60-100zł), czekasz z 10 dni na wyniki Idziesz do lekarza med. pracy, bulisz kolejne 50zł i masz. Droższa opcja, ale na nią jest skazanych większość mniej szczęśliwych, którym sanepid nie zaakceptuje tego świstka Ja musiałem wybulić w sumie prawie 150zł, a niektórzy 0.

Tak czy siak proponuję zapierdzielać jutro rano do najbliższego sanepidu/przychodni żeby mieć spokój




PS. UMED po*ebało z tą książeczką, jakby kazali to donieść w trakcie roku już (a podobno na początku to do niczego potrzebne) to by wszyscy sobie zrobili za free. Ewidentny wałek, albo nie wiem, debilizm.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: dmnunited »

pistolet007 pisze:dmnunited, tak, na niestacjo musimy podpisać umowę do 15 września w danym dziekanacie (to tylko formalność w sumie). Przy podpisaniu generują Ci numer konta bankowego na który trzeba wpłacić $ w terminie nieprzekraczalnym do 30 września (opłatę za 1 semestr + opłatę za legitkę), bo trzeba przynieść potwierdzenie przelewu na spotkanie informacyjne 30 września.

Książeczkę sanepidowską trzeba donieść do dziekanatu przed 30 września (jak niestacjo, to nie musisz jej już dawać przy podpisywaniu umowy- nawet nie pytają ). Ale radzę się pospieszyć z jej wyrobieniem, bo tak to wygląda:

Są dwie opcje:
1) Bierzesz potwierdzenie przyjęcia na studia, idziesz do sanepidu i błagasz żeby Ci to uznali i zrobili badanie za darmo (to jest jakieś badanie przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym czy jakoś tak, w każdym razie badanie KUPY.) I teraz uwaga: na takie badanie/wyniki trzeba czekać czasem DWA TYGODNIE jak masz ogarnięty sanepid wgl. Potem trzeba z wynikiem po pieczątkę do lek. med. pracy (chyba trzeba zapłacić 50zł u prywatnego). To jest opcja tańsza i mało prawdopodobna

2) Idziesz do sanepidu albo ogarniętej przychodni prywatnej, bulisz hajs za badanie (60-100zł), czekasz z 10 dni na wyniki Idziesz do lekarza med. pracy, bulisz kolejne 50zł i masz. Droższa opcja, ale na nią jest skazanych większość mniej szczęśliwych, którym sanepid nie zaakceptuje tego świstka Ja musiałem wybulić w sumie prawie 150zł, a niektórzy 0.

Tak czy siak proponuję zapierdzielać jutro rano do najbliższego sanepidu/przychodni żeby mieć spokój




PS. UMED po*ebało z tą książeczką, jakby kazali to donieść w trakcie roku już (a podobno na początku to do niczego potrzebne) to by wszyscy sobie zrobili za free. Ewidentny wałek, albo nie wiem, debilizm.

Dzięki wielkie i stuletnie propsy za tak obszerną odpowiedź
Ja podjade prawdopodobnie w czwartek, a na badanie kupki zapisze sie tego samego dnia albo w piątek, będzie sper zabawa

magdax93
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2014, o 15:54

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: magdax93 »

Dmnunited, dziekanat w czwartek jest nieczynny (info ze strony)

Godziny pracy dziekanatu
poniedziałek 10.00 – 14.00
wtorek 10.00 – 14.00
środa 10.00- 14.00
czwartek nieczynny
piątek 10.00 – 14.00

tez mialam jechac w czwartek
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: dmnunited »

Co za pomocni ludzie albo ja debil, ze takich rzeczy nie sprawdzam dzieki wielkie, w takim razie piatek

magdax93
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2014, o 15:54

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: magdax93 »

ja o tym, ze do 15 wrzesnia to dowiedzialam sie dzis z tego watku wlasnie, wiec spoko nie widzialam takiej informacji na stronie i dalej nie widze
Lanteri
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2014, o 10:42

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: Lanteri »

magdax93 pisze:Dmnunited, dziekanat w czwartek jest nieczynny (info ze strony)

Godziny pracy dziekanatu
poniedziałek 10.00 – 14.00
wtorek 10.00 – 14.00
środa 10.00- 14.00
czwartek nieczynny
piątek 10.00 – 14.00

tez mialam jechac w czwartek
a ja widzę, że
Ze względu na remont Dziekanatu, w sprawach studenckich prosimy o kontakt pod numerem tel. 272 59 26

Godziny pracy:
poniedziałek 7.30 – 15.30
wtorek 7.30 – 15.30
środa 7.30 – 15.30
czwartek 7.30-15.30
piątek – nieczynny
dotyczy dziekanatu leku, lek-dent jest tak jak piszesz.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: PROGI NIESTACJO - LEK, WOJ-LEK, LEK-DENT

Post autor: dmnunited »

cholera, to jak w końcu jest? napisałem wiadomość do pani z dziekanatu, ale boje się, że nie odpisze, bo wedle tego, co zostało napisane, o tej godzinie już nie rabotaju.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości