Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: kokardka »

Lawsonia Inermis, żeby mieć podpis musisz przekroczyć magiczną liczbę 60 postów o ile się nie mylę, wtedy też będziesz mogła edytować posty etc.
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

O kurde ! To trzeba zacząć spamować, bo co jak co, ale brak możliwości edytowania postów jest nieco uciążliwy
hippie
Posty: 25
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:14

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: hippie »

No tooo może i ja się odezwę. Teoretycznie wybieram się na SUM, teoretycznie, bo raczej wiekowo nieodpowiednia jestem i w dalszym ciągu zastanawiam się, czy 6 lat to wcale nie tak dużo
W każdym razie nazwisko na B, Katowice!
Witam!
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Stalowy »

hippie, od niedawna dużo lepsze 6 niż 7 lat
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: karooolajn »

hippie cześć! Gratuluję wytrwałości! Skończyłaś już jakiś inny kierunek?
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Lawsonia Inermis »

Izuzet, bardzo chętnie skorzystam z propozycji, co henna, to henna, nigdzie lepszej posady nie znajdę, a do Indii wyjeżdżać mi się nie uśmiecha

kokardka, dziękuję, dziękuję, już wiem
hippie
Posty: 25
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:14

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: hippie »

Tak się zdarzyło, że skończyłam
ale walczyć trzeba do końca!
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

Podziwiam
hippie
Posty: 25
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:14

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: hippie »

ejże! zapomniałam dodać, że to moje 2 podejście do medycyny dopiero
więc nie ma nic do podziwiania!
Awatar użytkownika
Katatonia
Posty: 13
Rejestracja: 1 lip 2014, o 19:34

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Katatonia »

My właśnie podziwiamy za to, że Ci się chce walczyć o marzenia, choć mogłabyś zostać przy swoim pierwszym kierunku studiów Z tego co słyszałam od znajomych na medycynie, dużo ludzi którzy marzą o lekarskim rezygnuje po pierwszym podejściu, np. idą na inne studia i już tam zostają. A akurat to, że udało Ci się po drugim podejściu świadczy tylko o determinacji w dążeniu do celu
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

Katatonia pisze:My właśnie podziwiamy za to, że Ci się chce walczyć o marzenia, choć mogłabyś zostać przy swoim pierwszym kierunku studiów
Kto podziwia, ten podziwia.
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrBrightside »

mrsdavis pisze:
Katatonia pisze:My właśnie podziwiamy za to, że Ci się chce walczyć o marzenia, choć mogłabyś zostać przy swoim pierwszym kierunku studiów
Kto podziwia, ten podziwia.
mrsdavis jak zwykle uroczo

OT: Szacunek za determinację na pewno się należy, ale czy podziw? Osobiście, jak się rekrutowałem po maturze, byłem zdeterminowany, by zacząć jakiekolwiek studia od razu, a że udało się dostać na medycynę, no to super. Jak sobie pomyślę, że przede mną jeszcze długie 5 lat studiów, a potem drugie tyle specjalizacji, no to mi słabo trochę. Sam nie zdecydowałbym się na takie zwlekanie z rekrutacją na lekarski/stomę, ale to może kwestia tego, że miałem kilka pomysłów na swoją przyszłość i nie skupiałem się przesadnie na tym jednym. Niemniej życzę powodzenia i wytrwałości, bo jednak trochę wysiłku te cudowne studia kosztują.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: mrsdavis »

MrBrightside pisze:miałem kilka pomysłów na swoją przyszłość i nie skupiałem się przesadnie na tym jednym.
Szersze spektrum zainteresowań, pewna rozpiętość umiejętności (i jakkolwiek inaczej to nazwać) budzi we mnie odczucia bliższe podziwowi aniżeli upieranie się przy jednym, najwłaściwszym z właściwych pomysłów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 49 gości