Nauka do matury 2015

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
doktorowa
Posty: 110
Rejestracja: 28 paź 2013, o 19:34

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: doktorowa »

Zazdroszczę, ja mam 8 okienek w tygodniu, z czego 4 pod rząd w piątek

Pocieszam się tylko brakiem zapychaczy typu hist-wos itp., którego rok temu miałam 5h/tydz, żeby w 3 klasie nie było.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Nitrogenium32 »

Ja mam w planie tak: 6 biologii, 6 chemii, 4 fizyki, 4 polskie, 4 matematyki (3+g.wych.), 3 WF-y, 3 angielskie, 2 niemieckie, 2 religie oraz 2 historie. Łącznie: 36 h/tyg. Dodać: fakultety z fizyki 1, fakultety z polskiego 1, ew. fakultety z niemieckiego 1. Razem: 39 h/tyg. W środy mamy na 8:55, ale i tak przychodzę zawsze na 8:00 (jeśli nie ma 7:00). Chodzę na wszystkie zajęcia. Nie mam okienek. Okienko realizuję sobie na długiej, 20-minutowej przerwie, chadzając do biblioteki miejskiej nieopodal.
Castellano
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2014, o 17:02

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Castellano »

ryniofit8000 pisze:
Nitrogenium32 pisze:Taki human to sobie może mieć, albo jakieś mat-geo, ale nie biolchem.
No bo co to jest w ogóle human?
Lullaby15
Posty: 257
Rejestracja: 8 sie 2014, o 13:10

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Lullaby15 »

Dolczii pisze:Nitrogenium32, Mam w poniedziałek i we wtorek po dwie lekcje. Czasem fajnie a czasem nie

Mam pytanie odnośnie repetytorium, zadan, trenera wydawnictwa
pwn do chemii i biologii - ktoś posiada? Fajne, czy raczej nie?
Planuję kupić już kilka razy wyczytałam że jest trudno dostępne czy to prawda?
Ja mam repetytorium i trenera. Repetytorium bardzo mi sie podoba. Wszystko jest prosto wytlumaczone. Najwazniejsze informacje w jednym miejscu. A jest trudno dostepne. I troche drogie
Trener i Zadania duzo latwiej kupic. W Trenerze mi sie podobaja notatki z najczestszymi bledami na maturze (informacje z CKE). Zwracaja tez uwage jak rozwiazac dane zadanie

Osobiscie mi sie bardzo podoba cala seria

Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Dolczii »

Castellano pisze:
ryniofit8000 pisze:
Nitrogenium32 pisze:Taki human to sobie może mieć, albo jakieś mat-geo, ale nie biolchem.
Chodzę na taki profil d realizujac polski r i angielski r. Klasa typowo nie humanistyczna. Nie bylo ogolnej, ani biol-chemu, ani niczego innego. Profile z matma r odpadaly ale teraz zaluje bo osoby ktore nie rozumialy matmy poszly na rozszerzenie (a teraz nie musza przystepowac do niego nawet). Mam okienka bo nikt nie umie planu ułożyć wf na pierwszych lekcjach (?) A rozszerzenia na ostatnich logika
No bo co to jest w ogóle human?
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Seeba »

Macie zapowiedzianą próbną maturę w najbliższym czasie?
Szkoła bierze udział (odbywało się to również w latach ubiegłych) w tzw. standaryzacji odnośnie matur i będziemy rozwiązywać arkusz przygotowany przez OKE. Będzie on tajny a wyniki pozna tylko i wyłącznie piszący. Po otrzymaniu wyników przyjedzie do nas komisja z omawianiem zadań i wytykaniem błędów. Podobno jesteśmy wybrani jako jedni z nielicznych w kraju ze względu na wysokie wyniki matur.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Nitrogenium32 »

Seeba pisze:Macie zapowiedzianą próbną maturę w najbliższym czasie?
Szkoła bierze udział (odbywało się to również w latach ubiegłych) w tzw. standaryzacji odnośnie matur i będziemy rozwiązywać arkusz przygotowany przez OKE. Będzie on tajny a wyniki pozna tylko i wyłącznie piszący. Po otrzymaniu wyników przyjedzie do nas komisja z omawianiem zadań i wytykaniem błędów. Podobno jesteśmy wybrani jako jedni z nielicznych w kraju ze względu na wysokie wyniki matur.
My dzisiaj podpisywaliśmy zgody na uczestnictwo w jakiejś właśnie maturze, która będzie za niedługo". Najbardziej nas rozbawiło podzielenie zgód na dzieci oraz dorosłych". Będziemy pisać z chemii i to chyba jest właśnie przygotowywane przez OKE albo coś takiego. W każdym razie przez to samo, co polski w czerwcu (chyba, ale nie wiem).
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Dolczii »

Seeba pisze:Macie zapowiedzianą próbną maturę w najbliższym czasie?
Szkoła bierze udział (odbywało się to również w latach ubiegłych) w tzw. standaryzacji odnośnie matur i będziemy rozwiązywać arkusz przygotowany przez OKE. Będzie on tajny a wyniki pozna tylko i wyłącznie piszący. Po otrzymaniu wyników przyjedzie do nas komisja z omawianiem zadań i wytykaniem błędów. Podobno jesteśmy wybrani jako jedni z nielicznych w kraju ze względu na wysokie wyniki matur.
Zazdroszczę :p

Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: nodame »

Ja brałam udział w standaryzacji w lutym albo marcu (już nie pamiętam) z biologii, a zadania chyba do matury 2015
Miałam spisane na kartce zadania, ale wywaliłam je
Olafek
Posty: 625
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 18:33

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Olafek »

W czwartek mieliśmy takie coś z angielskiego, trwało 45 minut, dostaliśmy arkusze, po 7 zadań, anonimowo i wyników oczywiście nie dostaniemy bo nawet nie wiadomo który arkusz czyj Stopień trudności określiłbym jako łatwy, chociaż teksty zawierały dużo słówek, których na co dzień się nie spotyka
sunset
Posty: 294
Rejestracja: 18 lut 2014, o 12:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: sunset »

nodame, to był bardzo głupi pomysł wyrzucić je, mogłabyś zrobić na tym niezły interes
Awatar użytkownika
milva1395
Posty: 111
Rejestracja: 6 sie 2014, o 14:22

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: milva1395 »

Ja żadnych okienek nie mam. Nie chodzę na WF i religię, etyki u mnie nie ma, ale mam to szczęście, że religię i fakultet z WF mam na końcu, a normalny WF na samym początku, więc nie muszę niepotrzebnie siedzieć i się nudzić na korytarzu Inna sytuacja jest z osobami, które u mnie w klasie zdają maturę z niemieckiego, bo my j. angielski mamy właśnie w środku i oni muszą siedzieć, bo j. niemiecki mają innego dnia, w czasie religii. Co do okienek, które są normalnie w plan wpisane to nigdy się z tym nie spotkałam, ani u siebie, ani u innych klas w technikum i gimnazjum.

A mam jeszcze pytanku do Was - czy ktoś z Was ma, używał Tydzień po tygodniu z biologii i Zbiory biologiczne Witkowskiego? Zamówiłam, bo były tanie (używane), o zbiorach Witkowskiego słyszałam dużo dobrego, ale to o chemii, więc nie wiem jak to jest w tym przypadku.
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Seeba »

nodame, zadania były przygotowane już pod naszą maturę?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości