Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: qbaa »

iSzymur pisze:Dobrzy ludzie, kto mi wytłumaczy jak dostać się z dworca głównego w Katowicach (koło 9 rano) na plac Traugutta (ew. okolice) jakimś autobusem? i jaki to będzie koszt
Najlepiej pojechać pociągiem do Zabrza, wysiadasz na dworcu a stamtąd ok. 10minut piechotą. )

Jak wyjdziesz z dworca, stoisz na wprost ulicy, idziesz w lewo w stronę wiaduktu (przed wiaduktem jest uliczka w dół), idziesz w tę uliczkę i jest mały deptak", przechodzisz obok McDonalds i skręcasz za nim w lewo, idziesz prosto cały czas, przechodzisz obok Galerii Zabrzańskije. Potem dalej prosto po drugiej stronie ulicy w rogu budynku jest sklep LUX.

Tam skręcasz i idziesz prosto, aż dojdziesz do szpitalo-dziekanatu. Jak wejdziesz do budynku, przejdziesz do głównego holu to po lewej jest winda, jedziesz na 4 pięto i gotowe.

Koszt biletu pociągowego ze zniżką szkolną to coś koło 4-5zł zapewne. ^^
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: iSzymur »

Wielkie dzięki
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: qbaa »

Powinieneś trafić, chyba. ^^
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: iSzymur »

Najbardziej się martwiłem czy i którym autobusem, ale jak lepiej po prostu pociągiem to z resztą mi pomoże google maps
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: qbaa »

Zdecydowanie pociągiem łatwiej, bo jedzie 20minut, autobusem mogłoby to zająć trochę dłużej. ^^
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Z Kato do Zabrza bilet kolejami śląskimi ze zniżką studencką 2,55 zł
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: młody technik »

a nie 2,45?
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: karooolajn »

iSzymur zawsze na bieżąco możesz sobie szukać na aplikacji Jak Dojadę, tudzież w internecie na ich stronie obczaić
Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

kdelaa pisze:iSzymur zawsze na bieżąco możesz sobie szukać na aplikacji Jak Dojadę, tudzież w internecie na ich stronie obczaić
Przy dworcu też stoją taksówki, a nikt nei zna lepiej miasta niż taksówkarze Jeśli ktoś nie ogarnia mapy wystarczy zapytać i wszystko ładnie wytłumaczą
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Izuzet »

Z dworca pod dziekanat jest bardzo latwo dotrzec. Pod uczelnie tez - wystarczy sie nie zagapic i wysiasc na dobrym przystanku z 81, nie pamietam jak dokladnie sie nazywa, zdaje sie, ze Helenka Cmentarz (o ironio). Albo jakos tak, pierwszy przystanek za petla na Rokitnicy, chyba na zadanie (ale zawsze studenci jada, wiec nie ma sie czym przejmowac). Polecam jakdojade campus trudno przegapic z okna, chyba ze ktos akurat spi podczas jazdy.

Blanek
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:49

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Blanek »

Przystanek nazywa się dokładnie Rokitnica Śląski Uniwersytet Med. i na dodatek nie jest na żądanie. Po prostu nie da się nie zorientować, że to ten przystanek
lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: lofebug »

Nie szuka ktoś pokoju w Zabrzu ?
Nagle mi się zwolnił, a mi 2 nie potrzeba
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

No i pieknie kutwa trafiłem do 4 grupy w Zabrzu, ciągle na 8

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości