Co na początek ?:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
teardrop0896
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2013, o 18:30

Re: Co na początek ?:)

Post autor: teardrop0896 »

czyli mogę już teraz kogoś poprosić o wypożyczenie? Niestety nie mam nikogo znajomego ze starszych roczników
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: Co na początek ?:)

Post autor: luk »

no ja niestety odpadam bo już mam limit wypożyczeń moje+koleżanki, Może ktoś inny się zgłosi.
Awatar użytkownika
teardrop0896
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2013, o 18:30

Re: Co na początek ?:)

Post autor: teardrop0896 »

No pewnie, rozumiem Ale jeśli ktoś by się znalazł, to byłabym bardzo wdzięczna
merciness
Posty: 58
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 19:09

Re: Co na początek ?:)

Post autor: merciness »

no nieźle. A mi starszy rocznik powiedział, że panie w bibliotece nie wypożyczają książek na 1 rok studentom z wyższych roczników i że tak się nie da
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Co na początek ?:)

Post autor: mrsdavis »

merciness, nie chcieli Ci pomóc.
Golgi
Posty: 19
Rejestracja: 16 sie 2014, o 14:56

Re: Co na początek ?:)

Post autor: Golgi »

Ale ogólnie w Zabrzu może ktoś wypożyczyć z wyższego rocznika książki dla 1 roku ?

I niech mi ktoś powiem dokładnie jak trzeba zrobić tą książeczke sanepidowską bo można sie pogubić .
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: Co na początek ?:)

Post autor: qbaa »

Golgi, tak, może ktoś z wyższego rocznika wypożyczyć Ci książki, a potem jak już masz legitymację, to rezerwujesz te same książki co ta osoba wypożyczała, ona je oddaje i Ty bierzesz znów.

Najpierw musisz iść do sanepidu, zapłacisz im, zaniesiesz 3 próbki pod rząd, poczekasz tydzień i jak masz wyniki, kupujesz w kiosku książeczkę taką taką specjalną za ok. 3-4zł. Idziesz z wynikami i książeczką do lekarza medycyny pracy i on Ci ją wypełnia, voila.
Golgi
Posty: 19
Rejestracja: 16 sie 2014, o 14:56

Re: Co na początek ?:)

Post autor: Golgi »

A nie przejdzie inny lekarz tzn rodzinny ? d
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Co na początek ?:)

Post autor: randomlogin »

EDIT: ten post zawieral glupoty, patrz nizej.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, o 08:40 przez randomlogin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lovenda
Posty: 40
Rejestracja: 3 cze 2013, o 17:06

Re: Co na początek ?:)

Post autor: Lovenda »

U nas przeszła spokojnie książeczka podbita u lekarki rodzinnej, tzn. tfu, ona jest pediatrą, starej daty.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Co na początek ?:)

Post autor: randomlogin »

.hehe, nie bede wiecej pisal po pijaku. Myslalem o orzeczeniu ze mozna studiowac, a pisalem o ksiazeczce. Bleh. Niewazne. Tak, moze byc lekarz POZ.
Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Co na początek ?:)

Post autor: Slash1994 »

Podbiijam pytanie w sprawie biblioteki:
wiem, że do zarejestrowania się w biblio trzeba mieć nr albumu- otóż takowy mam- mam nadal legitymacje, bo papiery z poprzedniego kierunku gniją nadal w dziekanacie i moje pytanie brzmi: czy nr albumu UJ może być brany pod uwagę, jeśli to jest biblio ŚUM?
Awatar użytkownika
skellen
Posty: 106
Rejestracja: 11 sty 2013, o 18:04

Re: Co na początek ?:)

Post autor: skellen »

Nie wiecie może gdzie kupić fartuch wymagany na anatomię, w Katowicach albo we Wrocławiu?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, o 15:29 przez skellen, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości