Dylemat studia czy dziekanka

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
-banka-
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2013, o 20:38

Dylemat studia czy dziekanka

Post autor: -banka- »

W zeszłym roku zaczęłam biotechnologię na politechnice. W tym roku postarałam się o dziekankę i ją dostałam. W ciągu tego roku chciałam poprawić maturę, spełnić moje największe marzenie i dostać na medycynę. Jednak teraz, gdy jest coraz bliżej do 1 października waham się czy mój wybór był słuszny. W zeszłym roku nawet nie podchodziłam do matury, bo nie miałam możliwości się przygotować. Teraz będzie podobnie. Będę miała więcej laborek i zajęć, więc ciężko będzie się przygotować i na biologię i chemię. Obawiam się, że zostanę w domu i może mi się nie udać. Wtedy miałabym zmarnowany cały rok, dodatkowo wracając na studia nie byłabym ze swoją grupą. Nie wiem czy warto zostawać. Może był ktoś w podobnej sytuacji i miał takie same dylematy? Powiedzcie mi którą drogą warto iść, aby nie żałować.
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Dylemat studia czy dziekanka

Post autor: asdfgasdg »

-banka- pisze: W ciągu tego roku chciałam poprawić maturę, spełnić moje największe marzenie i dostać na medycynę. (.) Wtedy miałabym zmarnowany cały rok, dodatkowo wracając na studia nie byłabym ze swoją grupą. Nie wiem czy warto zostawać.
Rozumiem że boisz się porażki, ale próbuj. Niech to będzie Twoja motywacja. Zostań w domu, daj z siebie wszystko i rozwal w maju matury.
Troche Cie rozumiem, ale i nie rozumiem. Szkoda zostawiać swoich znajomych na biotechnologi, ale trzeba coś poswięcić. I czemu ma się nie udać! Tylu osobom się tutaj udało to i Tobie też.
Bo poświęcać swoje marzenia tylko dla tego bo masz już znajomych na studiach, to troche dziecinne.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Dylemat studia czy dziekanka

Post autor: randomlogin »

Aby nie zalowac. Heh. Jak zostaniesz na studiach to bedziesz zalowal. Jak wezmiesz dziekanke i sie nie dostaniesz tez. Jak sie doataniesz to nie. Niestety ludzie tak dzialaja, ze zaluja zaleznie od efektu, a niw od drogi.

asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Dylemat studia czy dziekanka

Post autor: asdfgasdg »

Jak to mawiają Jest ryzyko, jest zabawa!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości