Przeniesienie na inną uczelnię w trakcie trwania studiów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
marvellous
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2012, o 10:24

Re: przeniesienie

Post autor: marvellous »

Ja się staram o przeniesienie na 3 rok z Lublina.
edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: przeniesienie

Post autor: edyta_24 »

Ja próbuje przenieść się na II rok ze Szczecina
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: przeniesienie

Post autor: julia.....:):) »

Widzę ze ktoś też ze Szczecina:D miło:)

iori
Posty: 98
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:16

Re: przeniesienie

Post autor: iori »

Gdy ja się przenosiłam, decyzję dostałam na tydzień przed rozpoczęciem zajęć. Podania składałam w sierpniu. I jeszcze - moja średnia wołała o pomstę do nieba. To tak żeby wam się lepiej oczekiwało
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: przeniesienie

Post autor: julia.....:):) »

I jak nie zalujesz .ciężko było na początku ?

nieznany
Posty: 33
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 19:13

Re: przeniesienie

Post autor: nieznany »

A jak sprawa wygląda z przepisywaniem przedmiotow które juz sie mialo a Wawa dopiero będzie je miala, dość chętnie to robia czy stwarzają jakieś problemy?

iori
Posty: 98
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:16

Re: przeniesienie

Post autor: iori »

Żałować nie żałuję, bo pochodzę z Warszawy. Miło mieć wszystkich i wszystko przy sobie. Chociaż grupę na UMB z pewnością miałam ciekawszą, bardziej zgraną - generalnie lepszą i tego czasami mi brakuje.

Ja przenosiłam się po 1 roku, a Białystok (przynajmniej te kilka lat temu) miał bardzo zbliżony program do WUMu. Niektóre przedmioty miałam zrobione wcześniej i nie robili problemów z ich przepisaniem, chociaż trochę trzeba się było za tym nachodzić (zwłaszcza z biofizyką, bo póki nie zobaczyli mojego zeszytu to całości zaliczyć nie chcieli - mimo że na UMB byłam po egzaminie i 2x większej ilości godzin niż na WUMie).
Zaliczyli mi nawet histologię po weterynarii. Musiałam tylko przez kilka tygodni w soboty chodzić na zajęcia wyrównawcze z cytofizjologii (której na UMB i na wecie nie miałam), a w następnym semestrze z socjologii.
Także trudno nie było, czułam się po prostu jak każdy student zaczynający nowy rok. Chociaż trzeba pamiętać, że te pierwsze 2/3 lata studiów są zbliżone na wszystkich uczelniach, więc na pewno miałam łatwiej. Obecnie skończyłam III
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: przeniesienie

Post autor: julia.....:):) »

Do kogoś dzwonili?

edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: przeniesienie

Post autor: edyta_24 »

Niestety tel milczy:-(mam nadzieję że do końca tyg coś się ruszy .

edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: przeniesienie

Post autor: edyta_24 »

Choć miałam nadzieję że dziś coś się odezwie bo przecież już jest po komisyjnych egz przynajmniej na pierwszym wydziale

Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: przeniesienie

Post autor: julia.....:):) »

Edyta a ty jedziesz do Szczecina jeszcze

nieznany
Posty: 33
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 19:13

Re: przeniesienie

Post autor: nieznany »

Dzięki za info iori do mnie tez jeszcze nie dzwonili mam nadzieje ze do piątku zadzwonia)

edyta_24
Posty: 41
Rejestracja: 1 paź 2010, o 11:41

Re: przeniesienie

Post autor: edyta_24 »

Tak Julia będę musiała pojechać do Szczecina.mam tam jeszcze swoje rzeczy bo na wszelki wypadek nie rezygnowalam z mieszkania Ale mam nadzieję że to będzie krótka wizyta:-)i wrócę do wawy:-)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości