wirtualna uczelnia - logowanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fr200
Posty: 4
Rejestracja: 8 gru 2012, o 09:24

wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: fr200 »

Witam

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak należy się zarejestrować / zalogować na konto Wirtualnej Uczelnii?

Na stronie głównej wciskam zaloguj
Pojawia się pole do wpisania loginu i hasła. Zgodnie z instrukcją wpisuje imię.nazwisko i wciskam resetuj hasło
Teraz pojawia się strona zmiana hasła wpisuję ten sam login co poprzednio i wciskam przycisk„Wysłanie kodu do resetowania hasła”.

Pojawia się komunikat nieprawidłowy login"

Czy mógłby mi ktoś doradzić co powinienem teraz zrobić ?
Jak Wy rejestrowaliście się na WU?
curlier
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2014, o 11:07

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: curlier »

Mnie też tak wyskakuje, po prostu jest jeszcze za wcześnie. Ktoś wcześniej pisał, że od połowy września bodajże będziemy mieli założone konta.
Między Słowami
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 20:51

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: Między Słowami »

Witam, wydaje mi się, że mam problem. Dostałam dziś maila z informacją, że konto na WU zostało utworzone. W wiadomości był login, ale kiedy próbowałam zresetować hasło, pojawił się komunikat Konto jest zablokowane. Wysłanie kodu do zmiany hasła niemożliwe. Proszę się skontaktować z administratorem". Czekać i próbować jakoś pod koniec września jeszcze raz z nadzieją, że jakimś cudem to zaskoczy czy w jakiś sposób działać?
Awatar użytkownika
onemoretime1
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2013, o 14:35

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: onemoretime1 »

Mam taką samą sytuacje jak Między Słowami. , może jest jeszcze zbyt wcześnie

kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: kwiatuszek666 »

Według mnie jest za wcześnie, konta na WU będę działać jakiś tydzień przed początkiem zajęć
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: biolog1994 »

Hej!
Cały czas mam problem z uzyskaniem dostępu do konta na WU.
Dostałam na maila informacje o utworzeniu konta i login: cyferki.imię.nazwiasko", jak wpisuję taki loginna WU to pojawia się komunikat niepoprawny login". Wpisuję więc normalnie imię.nazwisko i klikam wysyłanie kodu do resetowania hasła",wtedy pojawia się kod potwierdzenia został wysłany e-mailem", ale żadnego kodu nie dostałam. O co w tym chodzi?
entropiaa
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:17

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: entropiaa »

Imie i nazwisko musi być bez polskich znaków podobno, a mail jeśli Ci nie przychodzi to napisz do kogoś odpowiedzialnego za WU maila i się wyjaśni
kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: wirtualna uczelnia - logowanie

Post autor: kwiatuszek666 »

Maile z uczelni często są w spamie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości