kursy/korepetycje maturalne Białystok

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Dolczii »

Czy ktoś poleci/wyrazi opinie o kursach maturalny w Białystoku? Na polibudzie jest, ale nie mogłam znaleźć żadnych opinii. Ktoś coś? (bez komentarzy że kursy/korepetycje są do bani, mam słabych nauczycieli i słabe wyniki)

Trb
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2014, o 22:19

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Trb »

Ja chodziłem na taki który odbywał się w soboty w budynku VI Lo na Warszawskiej w centrum. Nie polecam. W grupie było ponad 10 osób. Wiecej nauczysz się na indywidualnych korkach.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Alra »

Co prawda nie chodziłam na nic z wymienionych, ale znajomi chodzili m.in. na kursy organizowane przez UMB oraz korepetycje do różnych nauczycieli i słuchając ich opinii wniosek jest taki: jak potrzebujesz konkretnej pomocy to zdecydowanie lepiej przeznaczyć kasę na korepetycje, choćby w 2-3 osoby, jeśli indywidualne zajęcia wychodzą za drogo niż kurs. Zwłaszcza, jeśli masz duże zaległości.
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Dolczii »

Kurs kosztuje 900zl na godzine wychodzi 15. Mniej wiecej sprawdzalam cenowo godzina kosztuje trzy razy tyle. Nie znam zadnego korepetytora, zwlaszcza z bialego. U mnie nie ma dobrych (wcale). Ale chyba wybiore ten kurs

Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Alra »

Twój wybór, ale moim skromnym zdaniem korki to lepsza inwestycja.
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Dolczii »

Alra, a moze wiesz który korepetytor jest dobry? (Najlepiej nazwisko :p)
Czy lepiej zainwestować w ksiażki/zbiory i samemu tlumaczyc? Myslę ze to co wyciagam z lekcji to jakies 60% moze mniej.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: makebelieve »

Teraz już będzie ciężko znaleźć wolne miejsca u egzaminatorów Ja zapisywałam się w połowie wakacji i jak z biologią miejsce jest, tak na chemii na razie muszę chodzić z koleżnką
A studentów jest sporo, ale nie wiem czy to dobry pomysł, żeby wyciągnąć wysoki wynik z matury
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: Alra »

To fakt, u polecanych egzaminatorów miejsca są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem.

Co do studentów. też byłabym raczej sceptyczna, ale chyba każdy wie, jak to jest z niektórymi nauczycielami - niby mają ten tytuł magistra, x lat doświadczenia, a nie ogarniają nawet wymagań maturalnych, zbiorów, jakie są dostępne w sprzedaży, tego, co w przeciągu ostatnich dziesięciu lat zmieniło się w danej dziedzinie. Także czasem wychodzi na to, że ktoś, kto sam nie tak dawno przygotowywał się do matury może bardziej pomóc niż taki nauczyciel.

Ale i tak najwięcej zależy od nas samych, nie zapominajmy .
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: annusza »

Znajomi chodzili na Medicusa i nie polecają .
Podzielam zdanie osób wyżej - korepetycje zwykle są dużo lepszą opcją. Niestety bardziej kosztowną. Można też jednak znaleźć sobie jakiegoś kompana i chodzić we dwójkę - koszt się wtedy znacznie zmniejsza .
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: pollyanna »

ja chcę iść do Kosteckiej od września 2015 i zastanawiam się, czy nie powinnam przypadkiem rezerwować już dziś, czyli rok przed zastanawiam się jeszcze nad inną nauczycielką z ilo (Szczepańską).
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: makebelieve »

pollyanna, słyszałam opinie, że nie jest taką super korepetytorką to, że z ILO nie znaczy, że najlepsza
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: kursy/korepetycje maturalne Białystok

Post autor: pollyanna »

Kostecka czy Szczepańska? Moja koleżanka uczyła się w III i nie dostała się, dopiero korki u Kosteckiej pomogły. A jakie złe opinie słyszałaś? Możesz napisać na priv. widzę, że też jesteś z Białegostoku, ja uczyłam się w III i chyba do żadnej korepetytorki z tej szkoły bym nie poszła
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości