Problem z wyborem ATLASU.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Problem z wyborem ATLASU.

Post autor: _Samira_ »

Zrozumiesz bez słownika
Podręczniki mają nazwy w dwóch językach nie wiem czy wszystkie, na pewno Morysie i Bochny po łacinie, najnowsze Skawiny po angielsku. Z resztą wystarczy się trochę obyć z językiem żeby samemu tłumaczyć na polski.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Problem z wyborem ATLASU.

Post autor: karooolajn »

_Samira_ - dzięki. Co do obycia się z językiem - bez wątpienia
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Problem z wyborem ATLASU.

Post autor: David »

W nowych Skawinach mianownictwo jest trójjęzyczne-polskie, angielskie i łacińskie.
lykorz
cordis
Posty: 601
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:06

Re: Problem z wyborem ATLASU.

Post autor: cordis »

a jest atlas który ma nazewnictwo łacińskie a w nawiasie polskie - lub na odwrót ?
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Problem z wyborem ATLASU.

Post autor: MrBrightside »

Dwie nazwy są na przykład w Yokochim, ale ja wybitnie nienawidzę tego atlasu, gdyż struktury podpisane są numerkami, a objaśnień trzeba szukać 5 stron dalej, jakby się od razu podpisać nie dało. :v
Poza tym - jak można mieć problem z wyborem atlasu w środku wakacji? Są atlasy z idiotycznym systemem podpisów jak wspomniany Yokochi, są obszerne i dość szczegółowe ale z paskudnymi, płaskimi, brzydkimi rysunkami jak Sobotta, a są takie z ładnymi, imo bardziej ogarniętymi rysunkami jak mój ukochany Netter który niestety kuleje momentami pod względem szczegółowości. Nie ma uniwersalnego atlasu, w którym jest wszystko, a koniec końców i tak wszyscy mają po 3-4 różne atlasy i uczą się z tego, w którym akurat to, czego szukają jest :v
indygo
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2013, o 21:06

Re: Problem z wyborem ATLASU.

Post autor: indygo »

Jakie są różnice między Netterem z 2011 roku, a wydaniem 6 z 2014 roku? Tak się składa, że weszłam w posiadanie tego najnowszego, choć w rozpisce ksiazek jest to starsze wydanie. Czy mam szukać tego starszego, czy da radę zaliczyć na tym najnowszym? Z góry dziękuję za odpowiedz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości