2 rok woj-lek.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mazed
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2011, o 20:51

Re: 2 rok woj-lek.

Post autor: mazed »

m0rix, , z biochemii teraz wszystkie grupy mają to samo kolokwium, w tym samym czasie, zasady sie zmienily z biegiem lat
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: 2 rok woj-lek.

Post autor: m0rix »

U nas też miały to samo w tym samym czasie (z biochemii), gdzie napisałem, że było inaczej?
mazed
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2011, o 20:51

Re: 2 rok woj-lek.

Post autor: mazed »

m0rix pisze:Pierwsze czego możesz się spodziewać to (prawie) codziennych wejściówek.
Jeśli chodzi o zakład biochemii to nawet nie próbujcie zgłaszać błędu w pytaniu na kolokwium - szkoda zachodu i nerwów. Nawet jeżeli w Harperze będzie inaczej to i tak tego nie uznają. Na laborkach (w jednym tygodniu jest seminarium, potem laborki i tak w kółko) wejściówki głównie, ze skryptu chociaż czasem trzeba przeczytać coś więcej. Co do trudności kolokwiów - tu jedne grupy mają łatwiej, inne mniej w zależności od asystenta.
.

tutaj P no chyba, że miałes na mysli kolokwia wejściowe
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: 2 rok woj-lek.

Post autor: m0rix »

Faktycznie, pomyłka. Pisząc to konkretne zdanie miałem na myśli fizjologię, ale myślałem o wielu rzeczach na raz i tak wyszło P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości