Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
smardz
Posty: 115
Rejestracja: 12 sty 2011, o 19:32

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: smardz »

Podpinam się do pytania- czy jeżdżą po Polsce sprawdzać, czy ktoś jest na praktykach hodowlanych?
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: patkarola »

jeżdżą
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Zireael »

Cudownie

Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: ponka »

ale nie jeżdżą do wszystkich, to zależy głównie od rejonu. ja byłam dość daleko od uczelni i jako jedyna osoba w tych okolicach i do mnie nie przyjechała
Moiraaa
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2014, o 18:00

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Moiraaa »

Hej ! Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda 2 termin z Apów (ustny)? Czy są bardzo wymagający, trzeba powiedzieć wszytsko? Co jak się nie zna za bardzo odpowiedzi- pomagają jakoś? I jaka jest wg atmosfera na tym egzaminie? Bardzo proszę o odpowiedź. Stres mnie zżera
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

Zależy.
Lepiej umieć jak najwięcej. To jednak egzamin, na którym oblewają. Nie ma dopytek. Jest tylko 2 termin i potem komis. Jednak nie popadaj w paranoję. Ucz się, daj z siebie wszystko i nie przeżywaj, że nie umiesz 100%. Przy czym polecam iść do Nowaka. On jest mniej stresogenny ale jeśli trafi się do profa to też nie panikować. Jednak większość zdaje ten egzamin.
Ja zdawałam u N. Nie umiałam na 100%, nie robił ze mnie debila, nie pamiętam czy podpowiadał, ale atmosfera była luźna. Jak już weszłam do jego gabinetu to ogarnął mnie spokój
konica
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2010, o 14:32

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: konica »

Są jakieś przedterminy na 4 roku?
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: ponka »

w semestrze letnim z tego, co pamiętam nie było nic. są tylko 4 egzaminy z bloku i jakoś nikomu się nie chciało robić dodatkowego terminu dla nas .
klapek95
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2014, o 12:34

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: klapek95 »

Jak wygląda 1 kolokwium z kości z Anatomii (będzie ustne)?
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Zireael »

u nas było tak, że ustawiała się kolejka w chatce anatomów do danego prowadzącego, wchodzi się dwójkami, dostaje do łapy kości jakieśtam i ma się chwilę na zastanowienie, potem mówisz czyje to, czemu tak a nie inaczej, opisujesz całą budowę oczywiście ustnie D
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: ponka »

u mnie było podobnie z tym, że wcześniej się umawialiśmy z prowadzącym kto, na którą i kiedy przyjdzie. trudność zależy głównie od prowadzącego. np. dr Radek oblewa dla zasady, jak przyjdziesz drugi raz to lepiej zapamiętasz . i trzeba się nauczyć co różnicuje gatunki czy grupy zwierząt, bo np. możesz dostać kość udową lwa- czyli warto pamiętać cechy charakterystyczne dla mięsożernych, a nie tylko dla psa, bo taka duża noga będzie myląca . albo do czego służy ten otwór, co tam jest, gdzie to coś idzie dalej przez ten otwór i tego typu.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

A Janeczek zaliczy wszystkim i wszystkim da 3, w porywach 3+. Nieważne ile się powie
klapek95
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2014, o 12:34

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: klapek95 »

A ma ktoś doświadczenie z dr Chrószczem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości