Materiały do matury z chemi

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
serewa
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2014, o 10:23

Materiały do matury z chemi

Post autor: serewa »

Witam
W tym roku piszę maturę z chemii na poziomie rozszerzonym, jeszcze według starej podstawy programowej. Chciałbym zapytać czy może zna ktoś jakieś fajne materiały, kursy, videoporadniki czy tutoriale odnośnie rozwiązywania zadań.
Przydało by mi się coś odnośnie usystematyzowania wiedzy i może drobna pomoc lub pokaz algorytmu rozwiązywania zadań (coś w stylu chemicznego matemaksa ).
Jeżeli ktoś zna coś w tym stylu proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Joao Paulo
Posty: 82
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:39

Re: Materiały do matury z chemi

Post autor: Joao Paulo »

Może zadaj takie samo pytanie w wątku nauka do matury 2015 to Ci zaraz ktoś odpowie
iizzkkaa92
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2014, o 15:38

Re: Materiały do matury z chemi

Post autor: iizzkkaa92 »

Sprzedałam już kilkanaście płytek. Ty też ją możesz mieć i świetnie zdać mature z chemii Sama zdałam mature na ponad 90% bazując tylko na tych notatkach.
SPRZEDAM skany notatek z chemii rozszerzonej (ponad 800 skanów). Notatki są zeskanowane w swietnym stanie. Wszytsko baardzo dobrze widac, są posegregowane w 20 folderach. Nagrane na płyte.
Notatki są bardzo dobrze opracowane do kazdego teoretycznego zagadnienia są zadania maturalne rozwiązane i sprawdzone przez nauczyciela. Pełno doświadczeń z opisami wnioskami reakcjami oraz wszystkmi kolorami A także UWAGI nauczyciela w zadaniach gdzie najczęściej tracimy pkt na maturze
Wszytsko co potrzeba do zdania świetnie matury rozszerzonej.
Uczyłam się do matury tylko z tych notatek i bez problemu dostałam się na lekarski także szczerze polecam.
więcej inf ZDJĘCIAA (a także odpowiedzi na wszystkie pytania jak sie uczyłam jaki sposób itd. albo chociaż jak jest na lekarskim ) PISZ PRIV.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości