Możliwości lekarzy

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: Korczaszko »

Ale, że co? W sumie to nie wiem jak zwykły lekarz mógłby utrudnić Ci dostanie się na studia albo robić problemy z zaliczeniami. a nawet jeśli byłby to profesor/adiunkt z uczelni to hmmmm musiałby mieć niezłą obsesję, żeby tak prześladować
Zachowaj się kulturalnie wypowiedz umowę z odpowiednim czasem, żeby mieli czas znalezienia kogoś na zastępstwo.
Awatar użytkownika
morula
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2013, o 10:41

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: morula »

Dokładnie tak mam zamiar zrobić, chcę wypowiedzieć umowę na tyle wcześnie żeby mieli czas na znalezienie kogoś na moje miejsce. Ci lekarze są mega spoko, bardzo się polubiliśmy. Ale też widzę, że ten świat jest bardzo mały, znajomości szerokie i może być różnie. Wolę się dowiedzieć wcześniej nić potem płakać
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: Korczaszko »

To nikt Ci nie zagwarantuje, że ten Twój szef nie jest chorym psychicznie stalkerem i będzie Cię prześladować na studiach. Może ma równie walniętego profesora, który uwali Cię za to, że kiedyś rzuciłaś pracę
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: oogmeeway »

Myślę, że zaczekają aż dojdziesz do ostatniego egzaminu na ostatnim roku i wtedy cię zniszczą. Tak będzie najbardziej bolało.
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: yorkshire34 »

Mojego szwagra byla dziewczyna miala taki problem na stazu . Ordynator ginekologii ciagle jej pilnowal . Normalnie przechlapane wszystko musiala robic na tym oddziale . Bo ona wczesniej pracowala jako recepcjonistka w jego gabinecie . Ja bym byla ostrzozna ! Z lekarzami to nigdy nic niewidomo .
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: randomlogin »

Ta opowiesc to najpewniej klkadziesiat procent przerysowania, tylko trudno powiedziec ile dokladnie. Mogla staz w innym szpitalu robic. Zreszta na studia h jako recepcjonistka raczej nie pracowala, wiec co, po 6 latach sobie pzypomnial zeby sie przyczepic? Nie dramatyzujmy. Jak sie wyleci z pracy z hukiem a akurat pracowalo sie u pracownika uczelnie, to gdzies w jednym.miejscu by moglo to skomplikowac zycie. Bardzo niefortunnego zbiegu okolicznosci wymagaloby skomplikowanie go bardziej.

pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: pollyanna »

randomlogin pisze:Ta opowiesc to najpewniej klkadziesiat procent przerysowania, tylko trudno powiedziec ile dokladnie.
Najpewniej to przesycony ironią żart.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: randomlogin »

Tak, to tez mozliwe, ale ja takie historie naprawde slyszalem - wiec widze tez opcje, ze opowiadana jest powaznie. W ogole ciekawych rzeczy sie z opowiesci mozna dowiedziec, wiec staram sie podchodzic ostroznie do uznawania, ze ktos zartuje.
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: pollyanna »

Jak wejdziesz w jej odpowiedzi, to przeczytasz, że jest wróżką, która 7. raz będzie poprawiać maturę
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Możliwości lekarzy

Post autor: yorkshire34 »

tak ! ale historia prawdziwa mam ją straight from the horses mouth : P I nie bd poprawiac 7 raz tylko 7 razy poprawiałam .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości