Olimpiada biologiczna metis

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Olimpiada biologiczna metis

Post autor: Galloper »

Witam, w roku szkolnym (2 gim) zamierzam wziąć udział w olimpiadzie biologicznej dla gimnazjum Metis. I mam pytanie - czy moglibyście dać mi linka do strony (sama nie umiem znalezc.) na której pojawią się te tytuły książek z których się uczyć i tematy na tegoroczną olimpiadę? Z góry bardzo dziękuję
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: Olimpiada biologiczna metis

Post autor: sylwucha010 »

więc kuratoruim.katowice.pl tam z boku masz zakladke konkursy i turnieje, a potem wybierasz sobie konkursy przedmiotowe szkola podstawowa gimnazjum:) tylko ze wojewodzki konkurs przedmiotowy jest obecnie chyba organizowany przez wom w katowicach:) a jak czekasz z nauka na ta liste, to lepiej poucz sie z podrecznika notmalnego do biologi, tak w sumie to dobrze by bylo znac go perfekcyjnie, lacznie z malymi podpisami pod obrazkami:)
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: Olimpiada biologiczna metis

Post autor: sylwucha010 »

a tak w ogóle do nauki świetny jest atlas nowej ery tajemnice ciała, który bardzo chętnie sprzedam (w idealnym stanie, nieużywany bo mam 2 )
Paulina001
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:29

Re: Olimpiada biologiczna metis

Post autor: Paulina001 »

Hej! Wiecie może kiedy mają być podane regulaminy dla konkursów przedmiotowych ze Śląska ? W tamtym roku o tej porze już były i wcześniej podali, że możemy się ich spodziewać po 15 sierpnia. W tym roku cisza. Mam nadzieję, że nie podadzą ich pod koniec września.
żmichowianka
Posty: 7
Rejestracja: 4 lis 2014, o 12:32

Re: Olimpiada biologiczna metis

Post autor: żmichowianka »

To dziwne że nie podali w sierpniu
U nas, w Mazowieckim były już ok. 20-30lipca
Ale za to mieliśmy dość trudny konkurs - im więcej czasu, tym trudniejszy konkurs, tak myślę. Tak więc np ja ucząc się zawzięcie większość wakacjii miałam spore trudności żeby to napisać
A jak ci poszło?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości