Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Albo boląca głowa
placek
Posty: 103
Rejestracja: 6 sty 2013, o 22:09

Re: poprawa matury

Post autor: placek »

halidor ?
Marzenka1995
Posty: 71
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 13:14

Re: poprawa matury

Post autor: Marzenka1995 »

Chemię mam w planach poprawiać w 2016, teraz tylko biologia, tym bardziej jestem zła na siebie,że mając tylko jeden przedmiot nie wzięłam się za niego wcześniej no ale już trudno, ile zdążę, tyle zdążę, nie poddaję się na razie

Medycyna w planach ? jeśli tak, to gdzie ?
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: poprawa matury

Post autor: Aksolotl »

Jezeli nie studiujesz rownolegle i nie masz innych obowiazkow to od teraz daloby sie nauczyc do poprawy i chemii, i biologii

Marzenka1995
Posty: 71
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 13:14

Re: poprawa matury

Post autor: Marzenka1995 »

Serio tak myślisz ?
Ja mam obawy czy ze samą biologią zdążę no nie wiem, rok temu wzięłam na raz oba przedmioty i mi nie poszło, co prawda chodziłam wtedy do szkoły i miałam maturę też z pozostałych, ale jakoś nie czuję się na siłach.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: poprawa matury

Post autor: Aksolotl »

Hm, zalezy tez oczywiscie od predyspozycji, poziomu startowego etc. Ale uogolniajac jest to jak najbardziej wykonalne - co do chemii sie nie wypowiem, ale biol nauczylam sie praktycznie w pol roku na 92 pro. Majac na glowie jeszcze szkole i inne rozszerzenia

Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

Aksolotl pisze:biol nauczylam sie praktycznie w pol roku na 92 pro. Majac na glowie jeszcze szkole i inne rozszerzenia
Osz Ty
Mówią, że bio to szczęście i klucz, ale tak ogólnie, jak ma się wiedzę i rozumie się pytanie, to logicznie da rady Marzenka1995 pisałaś już maturę, wiesz jak to jest, teraz nie masz podstawy w pakiecie, więc trzymam kciuki za bio i chem

ważne
jakie zbiory zadań polecacie naj
z bio:
persona
abc
maturalnie że zdasz

z chem:
persona
abc
maturalnie że zdasz
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

Aksolotl, z jakich książek korzystałeś do biol ?)
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: poprawa matury

Post autor: Aksolotl »

KorzystałAś* :p

Ze wszystkiego po trochu: wsipu, operonu, villego, jakichs trzech repetyroriow, zadan witowskiego, z bukaly. Troche mialam, troche popozyczalam od znajomych, troche z neta.

Ale najwiecej to mi dala bukala, wsip i villee.
No i chodzilam na korki (rok - uczyc sie oprocz samego chodzenia, na wlasna reke, zaczelam w styczniu) co mi tez sporo dalo.

tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

Aksolotl, ok Hmm no ja właśnie przerobiłem tylko witka i to był mój błąd, a odnośnie tej bukały to ja wygląda okładka bo jest dość sporo tych zbiorów
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Witek z bio jest BARDZO zły. Treści zadań nie, ale te odpowiedzi.

tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

Mikrotrabekule, zorientowałem się po zobaczeniu mojego wyniku z biol niestety i to było już za pózno
cr777
Posty: 15
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 15:51

Re: poprawa matury

Post autor: cr777 »

Moglibyście mi polecić jakiś podręcznik, w którym bardzo prosto jest wytłumaczona botanika? Już procesy zachodzące w komórce jestem w stanie sobie łatwiej wyobrazić, dlatego wasza pomoc będzie dla mnie nieoceniona
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości