Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

Mikrotrabekule, twoje zdrowie
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

A weźcie idźcie mi stąd
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

Mikrotrabekule,

Czy ktoś z was przerabiał Maturalnie że zdasz z biol i zbiór operonu, czy warto się za to zabierać ?
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

A ja włąśnie noc dzisiejszą poświęcam na fizjologię roślin. Do piątku chce wszytsko z niej zrobić.Byłby to fajny dział bez tych rozładunków załadunków
No ale w tym tyg chce to ogarnąć. I całą bukałę z fizjo rroślin
zrobić
Wszystkim co będą się dzis w nocy uczyć rzycze miłej nauki
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

kurdę życzę ale wstyd
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

natalka94, akurat weszłam na biologa i napisałaś. Przynajmniej nie tylko ja się uczę czasem w nocy, tak to by się ze mnie śmiali

Fizjologia roślin jest super, jak przeanalizujesz to, co jest w bukale to myślę, że ogarniesz, bo ja też miałam z tym problem i dopiero czytając trening to zrozumiałam
tomsa1993 pisze:Czy ktoś z was przerabiał Maturalnie że zdasz z biol i zbiór operonu, czy warto się za to zabierać ?
Maturalnie że zdasz przerabiałam tak trochę, zadania są spoko, ale bardziej jak już nie masz innych zbiorów do robienia.
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

Mikrotrabekule, ok, bo właśnie nie wiedziałem czy zabierać się za ten zbiorek

Miłej i efektywnej nocnej nauki wszystkim !
kawa1
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2014, o 22:51

Re: poprawa matury

Post autor: kawa1 »

Również życzę miłej i efektywnej nauki. Ja to zaczęłam oglądać filmiki motywacyjne bo trochę tej motywacji zabrakło ostatnimi czasy.
Amimizuno
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:00

Re: poprawa matury

Post autor: Amimizuno »

kawa1 pisze:Również życzę miłej i efektywnej nauki. Ja to zaczęłam oglądać filmiki motywacyjne bo trochę tej motywacji zabrakło ostatnimi czasy.
Witam w klubie. Są chwile kiedy nie mogę już patrzeć na podręczniki, naprawdę. Nie wiadomo czy iść spać czy się uczyć, jak śnią mi się jakieś chlorofile i sąsiad z cyklem Krebsa zamiast głowy. Ale jak przerwę naukę chociaż na jeden dzień to z dnia robi się tydzień i ciężko mi odnaleźć drogę powrotną do biurka . Może ktoś mnie kopnie w zadek na rozpęd?
Awatar użytkownika
Kraina_czarow
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2012, o 23:14

Re: poprawa matury

Post autor: Kraina_czarow »

"Kopię w zadek na rozpęd !

Jeżu.
Czasem są takie dni, kiedy wstaje i mam tyyyyle planów, a po godzinie chce mi się okrutnie spać i nie mogę się skupić i wszystko idzie powoli. A innym razem kładę się do łóżka o 1 w nocy zadowolona, że cały dzień napierdzielałam i tyle do przodu zrobiłam, że zasypiam z uśmiechem.

.

Ludzie, może porzucamy w siebie jakimiś motywującymi tekstami? Mobilizacja!
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

agacia_iskierka pisze:"Kopię w zadek na rozpęd !

Ludzie, może porzucamy w siebie jakimiś motywującymi tekstami? Mobilizacja!
Jasne, to jest potrzebne!

Biologia z rana jak śmietana

Nie chce mi się dzisiaj, a Wam?
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Wiecie co przed chwilą wróciłam z korków z bio. Musiałam wam to powiedzieć,jak my (uczniowie) mamy umieć zrobić wszystkie zadania skoro nauczyciele ich nie potrafią rozwiązać? Zaniosłam mojej babce od korków bukałę z fizj roślin, i zapytałam o problematyczne zadania - sama nie wiedziała jak to zrobić, zaglądała do odpowiedzi. To żałosne. Jest podobno jedną z lepszych w moim mieście. Brak mi słów.
Amimizuno
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:00

Re: poprawa matury

Post autor: Amimizuno »

natalka94 pisze:Wiecie co przed chwilą wróciłam z korków z bio. Musiałam wam to powiedzieć,jak my (uczniowie) mamy umieć zrobić wszystkie zadania skoro nauczyciele ich nie potrafią rozwiązać? Zaniosłam mojej babce od korków bukałę z fizj roślin, i zapytałam o problematyczne zadania - sama nie wiedziała jak to zrobić, zaglądała do odpowiedzi. To żałosne. Jest podobno jedną z lepszych w moim mieście. Brak mi słów.
Mi się wydaje, że nauczyciele jak patrzą na te przeróżne zadania to też mają czasem w głowie niezły mętlik, ale czy naprawdę wierzymy w legendy, że wszyscy egzaminatorzy rozwiązują biologię na 100% w czasie połowę krótszym niż standardowy? Ziarno prawdy może w tym jest, czyli z jeden na Polskę wybitny przypadek się znajdzie Tak mi się wydaje przynajmniej.albo żyje w świecie cyborgów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości