Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Kraina_czarow
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2012, o 23:14

Re: poprawa matury

Post autor: Kraina_czarow »

Reptalia, ale dało Ci się poprawić?

No właśnie, z tymi korkami to nigdy nie wiadomo, moja znajoma chodziła przez trzy lata liceum i potem jeszcze rok po (bo poprawiała) do takiej samej korepetytorki - myślała, że jest świetna i najlepsza.
Maturę pisała z marnym skutkiem, bo miała jakieś 48 % a później chyba 60 %.
W końcu zmieniła korepetytorkę, mówiła mi, że nie ma co porównywać, że ta jest cudowna i . i próbowała jeszcze dwa razy, a teraz widzę (na fejsiku ), że ostatecznie studiuje farmacje a nie lekarski, więc i tak pewnie jej dużo zabrakło.
I teraz pytanie czy to wina korepetytorki, czy brak ogarnięcia wstrzelenia się w klucz, bo wiedzę można mieć a i tak napisać maturę poniżej 80 % , BO KLUCZ.
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Dla mnie bez sensu jak ktoś chodzi na korki żeby korepetytor go nauczył danego działu. Ja na korkach robię autorskie testy korepetytorki i omawiamy każde zadanie - na co trzeba było zwrócić uwagę itd. bo nie mam problemów z wiedzą tylko z byciem konkretną i czytaniem uważnie zadań. Wydaje mi się że to jedyny sens chodzenia na korki do egzaminatora, bo wtedy można skorzystać z tego, że on wie jakich udzielać odpowiedzi żeby było to poprawne.

placek
Posty: 103
Rejestracja: 6 sty 2013, o 22:09

Re: poprawa matury

Post autor: placek »

agacia_iskierka, Żadna winna korepetytorki, czy wstrzelenia się w klucz tylko GŁUPOTY poprawiającego albo jego LENISTWA
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: poprawa matury

Post autor: iSzymur »

Mikrotrabekule pisze:Dla mnie bez sensu jak ktoś chodzi na korki żeby korepetytor go nauczył danego działu. Ja na korkach robię autorskie testy korepetytorki i omawiamy każde zadanie - na co trzeba było zwrócić uwagę itd. bo nie mam problemów z wiedzą tylko z byciem konkretną i czytaniem uważnie zadań. Wydaje mi się że to jedyny sens chodzenia na korki do egzaminatora, bo wtedy można skorzystać z tego, że on wie jakich udzielać odpowiedzi żeby było to poprawne.

Zgadzam się, sam tylko w ostatniej klasie liceum chodziłem na biologię

Awatar użytkownika
Kraina_czarow
Posty: 127
Rejestracja: 12 sty 2012, o 23:14

Re: poprawa matury

Post autor: Kraina_czarow »

placek pisze:agacia_iskierka, Żadna winna korepetytorki, czy wstrzelenia się w klucz tylko GŁUPOTY poprawiającego albo jego LENISTWA
w sumie, tak
nie lubię o kimś tak mówić, bo potem bym się bała, że mi się podwinie noga
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

kto już z Was przerobił lub przerabia fizjologię roślin ?
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

natalka94, jeszcze nie wpadła mi w ręce
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: poprawa matury

Post autor: black-cat »

A od kiedy zaczniecie rozwiązywać arkusze maturalne?:)
Kierunek lekarski :)
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

luty/marzec
jak się da to wcześniej
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

spokojnie z arkuszami jest jeszcze tyle czasu po co tak gnać? Można w marcu zacząć robić.
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

natalka94, dokładnie
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

natalka94 pisze:spokojnie z arkuszami jest jeszcze tyle czasu po co tak gnać? Można w marcu zacząć robić.
tomsa1993 pisze:natalka94, dokładnie
popieram generalnie
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

ma ktoś z was może notatki persila?
co o nich myślicie i jak się wam z nimi pracuje?

mam z bio i chem, z bio są fajne, taka ściąga i opracowane tematy ale tylko w sumie z operonu, a chem mniej mi się podoba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości