Audiofonologia z protetyką słuchu-WUM i inne..

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
rozwielitka8
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2014, o 22:27

Audiofonologia z protetyką słuchu-WUM i inne..

Post autor: rozwielitka8 »

Hej
Czy jest ktoś z was kto studiuje ten kierunek?
Jak tak czy mógłby ktoś napisać coś na temat tego kierunku
Mam jeszcze jeden problem,ponieważ właśnie zastanawiam się nad tym kierunkiem a biologią/chemią.Audio trwa tylko 3 lata i boję się,że nie znajdę pracy w tym kierunku.Chciałabym również po audio kształcić się dalej,nie poprzestać tylko na licencjacie,tylko czy można gdzieś dalej kształcić się w tym kierunku?
Chciałabym również studiować chemię.Uwielbiam ten przedmiot
Ale boję się matematyki i fizyki.Fizykę zakończyłam w 1 LO,a matma idzie mi jak na razie słabolt i drugi dylemat jeśli chemia to czy uniwersytet czy politechnika?
Naprawdę zaczynam się bać,że kiedy stanę przed ostatecznym wyborem to nie będę wiedziała co wybrać i będę w czarnej d*pie
rozwielitka8
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2014, o 22:27

Re: Audiofonologia z protetyką słuchu-WUM i inne..

Post autor: rozwielitka8 »

A i na dodatek wszyscy z rodziny myślą,że zostanę lekarzem i czuję się trochę pod presją.Myślałam nad medycyną,ale boję się,że nie poradzę sobie z nauką albo,że jednak poczuję,że to nie jest to,co chciałabym robić w życiu.Ale z drugiej strony boję się,że będę żałowała jak nie spróbuje
Już sama nie wiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość