Nauka do matury 2015

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Seeba »

oksytocyna, u mnie kilka osób zrezygnowało z chemii, kilka z biologii. Ale chyba matematykę będą zdawać w zamian.
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: DonaBasia »

oksytocyna pisze:U Was wszyscy w klasie zdają chemię i biologię? Czy są też tacy co zdają tylko jeden przedmiot?

Zdecydowana większość zdaje 2 przedmioty (biologia z chemią lub z fizyką), jedna osoba biologię, reszta 3-4 przedmioty (biologia, fizyka/matematyka, chemia + język).
Lullaby15
Posty: 257
Rejestracja: 8 sie 2014, o 13:10

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Lullaby15 »

U mnie jestem tylko ja z czterema przedmiotami R . Z trzema jest 4 albo 5 osób. A wiekszosc osob zdaje po dwa przedmioty. Mat-geo albo bio-chem Tylko 3 osoby po jednym przedmiocie zdaje

Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

jak tam wasze wyniki z operonowskich matur? ile mieliscie z chemii, z matmy, z biolki? a polski?:D jestescie zadowoleni? czy tylko u nas jeszcze nieposprawdzane?:(
Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

Mati, a reszta przedmiotow?
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: makebelieve »

U mnie jedna osoba nie zdaje chemii, biologii nie wiem, większość zdaje biologia+chemia + około połowa klasy angielski rozszerzony i jedna osoba niemiecki.
Wróciłam z korków z chemii i w przerwie świątecznej mam do zrobienia 1534 zadanka z Persony.
lemkropka
Posty: 101
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: lemkropka »

U mnie wyglada to tak, ze wszyscy zdają albo biolgie albo chemię. Nie ma osoby która by nie zdawała żadnego z tych przedmiotów. Tylko ja zdaje 4 rozszerzenia, angielski zdają 4 osoby R, niemiecki jedna na podstawie, 4 osoby matematykę a fizyki nikt bo nie mamy rozszerzonej. Są ludzie którzy zadeklarowali ze zdają biol i chem a maja zagrożenia, nie rozumiem ich Czasu niby jest jeszcze całkiem sporo, ale oni nawet najprostszych rzeczy nie ogarniają. Btw. uczęszczacie na zajęcia od Trzech medyków ? Bo ja właśnie dzisiaj byłem pierwszy raz i było nawet nawet planuje jutro wybrac się na chemię, warto poświecić ta godzinę ? (Byłem tylko na biologi)

Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

zajecia od trzech medykow, wt:O pierwsze slysze
enuo
Posty: 96
Rejestracja: 6 lut 2013, o 22:11

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: enuo »

-MatMati- pisze:Jak wam poszła biologia z operonu? Mam 63%. nie jest to jakiś dobry wynik.no ale może nie powinienem narzekać.w sumie to niewiem co o nim sądzić.ale ta matura nie była zbyt skomplikowana i patrząc przez ten pryzmat to chyba nie jest dobry wynik

Ja mam 71%, z chemii mam 68, z matmy 78.
Ciekawy jestem natomiast tych z CKE.
Awatar użytkownika
oksytocyna
Posty: 67
Rejestracja: 16 sie 2014, o 21:37

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: oksytocyna »

-MatMati- pisze:Jak wam poszła biologia z operonu? Mam 63%. nie jest to jakiś dobry wynik.no ale może nie powinienem narzekać.w sumie to niewiem co o nim sądzić.ale ta matura nie była zbyt skomplikowana i patrząc przez ten pryzmat to chyba nie jest dobry wynik

Też mam 63% i jestem załamana, bo w przeciwienstwie do osob z mojej klasy naprawdę dużo robię poza szkoła i jestem systematyczna, a to oni podostawali po 70-75%

lemkropka
Posty: 101
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:17

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: lemkropka »

taida pisze:zajecia od trzech medykow, wt:O pierwsze slysze
wpisz na Facebooku jeśli takowy posiadasz i wszystko będzie jasne P za 4 min są zajęcia z chemii jestem ciekawy jak to będzie wyglądało ^^

Awatar użytkownika
Ath
Posty: 92
Rejestracja: 1 lis 2010, o 07:58

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Ath »

Na czym to polega?
Trzeba się dodać to tej grupy czy gdzie to się odbywa?

edit: nieważne, już widzę, wcześniej pokazało mi tylko grupę ale już znalazłam stronę i link
Ostatnio zmieniony 8 gru 2014, o 16:10 przez Ath, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Aksolotl »

.albo nie ma az takiej korelacji miedzy ile to ja nie robie w domu a wynikiem matury

Ale spoko, miedzy wynikiem probnej a majowej tez nie ma.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości