Próbne matury operonu

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
enala
Posty: 22
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:36

Re: Próbne matury operonu

Post autor: enala »

Mi się wydaje że kółko bardziej oddaje istotę tego wiązania, bo te elektrony są zdelokalizowane przecież i konkretnie to nie występują między tym i tym węglem.
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Próbne matury operonu

Post autor: DonaBasia »

enala pisze:Mi się wydaje że kółko bardziej oddaje istotę tego wiązania, bo te elektrony są zdelokalizowane przecież i konkretnie to nie występują między tym i tym węglem.
Ale na przykład w takim buta-1,3-dienie też mamy elektrony zdelokalizowane, a zapisuje się je wiązaniami podwójnymi przy 1. i 3. węglu.
kingad
Posty: 36
Rejestracja: 1 mar 2014, o 18:41

Re: Próbne matury operonu

Post autor: kingad »

A jak poszła wam biologia ?
Awatar użytkownika
oksytocyna
Posty: 67
Rejestracja: 16 sie 2014, o 21:37

Re: Próbne matury operonu

Post autor: oksytocyna »

ja przez głupią nieuwagę pomnożyłam na odwrót równania w bilansie przez co straciłam 3 punkty. (

paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Próbne matury operonu

Post autor: paatixx3 »

To chyba do chemii . Ja z biologii 71 %. W sumie jestem zadowolona, bo tematów dotyczących kilku zadań nie przerabiałam jeszcze. Ale zrobilam też sporo głupich błędów, ale jakoś mnie to nie rusza może dlatego, że to matura z operonu i sobie tłumacze, że beznadziejnie ułożone zadania Gorzej bedzie po CKE
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 26 gości