książki z arkuszami autorskim!! help

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Lionof
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2014, o 10:09

książki z arkuszami autorskim!! help

Post autor: Lionof »

Witajcie, chciałem was zapytać o tytuły książek z gotowymi arkuszami innymi niż te CKE, Operonowskie i tymi wszystkimi ogolnie dostepnymi w internecie. Bo już kończę przerabiać te wszystkie łatwo dostępne i nie mam pojęcia gdzie są inne, a są bo u mnie ludzie dostają jakies arkusze autorskie od swoich korepetytorow, nie mam pojęcia w jakich książkach się takowe znajduja -) mam nadzieje ze rzucicie jakimiś tytułami -)
Ps.nie chodzi mi o zbory zadań z poszczególnymi działami tylko o gotowe arkusze!

tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: książki z arkuszami autorskim!! help

Post autor: tchorz »

Obawiam się, że nie ma. ja szukałam arkuszy czerwcowych i centralnych egzaminów wstepnych z biologii, ale niestety chyba są tajne.
Z czerwcowych znalazłam 2, z egzaminów wstępnych sa tylko do 2009 roku. dawno temu były też sierpniowe z biologii.
W formie książek ich nie ma. jako pojedynczych arkuszy tez nikt nie sprzedaje.
Lionof
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2014, o 10:09

Re: książki z arkuszami autorskim!! help

Post autor: Lionof »

no coż, w takim razie bede przerabial je jeszcze raz, w sumie to troche smutno :p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość