Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na raka?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

lith pisze:Dostarczanie do organizmu związków, które działają niespecyficznie i niszczą co popadnie raczej nie jest zbyt rozsądne, ale nie mój cyrk, nie moje małpy. Rób jak chcesz
owszem
a jak działa chemio-terapia ?
The dangers and side effects of hydrogen peroxide are few and conflicting. There have been two known fatalities in children who ingested 27% hydrogen peroxide and 40% hydrogen peroxide. A 2 year old female swallowed one mouthful of 35% hydrogen peroxide. She immediately began vomiting, followed by fainting and respiratory arrest. She experienced erosion and bleeding of the stomach and esophagus, but survived the incident. She was re-examined 12 days later, her stomach and esophagus had healed.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, o 15:44 przez greg2014, łącznie zmieniany 1 raz.
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

A single atom of oxygen is very reactive and is referred to as a free radical. We continually read that free radicals are responsible for all types of ailments and even premature aging. Our bodies create and use free radicals to destroy harmful bacteria, viruses, and fungi. White blood cells are responsible for fighting infection and foreign invaders (bacteria, viruses, fungi, etc.) in the body by making hydrogen peroxide to oxidize all infections and invaders. Vitamin C helps fight infections by producing hydrogen peroxide, which stimulates the production of prostaglandins. Lactobacillus found in the colon and vagina also produce hydrogen peroxide. This destroys harmful bacteria and viruses, preventing colon disease, vaginitis, bladder infections and a host of other common ailments. When lactobacillus in the colon or vaginal are overrun with harmful viruses, yeast, or bacteria, an effective douche or enema solution can be made using 3 tablespoons of 3% hydrogen peroxide in 1 quart of distilled water. Friendly bacteria in the colon and vagina are aerobic, while most strains of harmful bacteria, viruses and cancer cells are anaerobic and cannot survive in the presence of oxygen or hydrogen peroxide.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: Mårran »

Bakterie i złe", i dobre mogą być tlenowe i beztlenowe. O tlenowości wirusów w ogóle ciężko się wypowiadać, bo one nie oddychają.
Pani Buka
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

M&#xE5rran pisze:Bakterie i złe", i dobre mogą być tlenowe i beztlenowe. O tlenowości wirusów w ogóle ciężko się wypowiadać, bo one nie oddychają.
próbuję cały czas udowodnić że picie kropli 3% h2o2 w dodatkowym rozcienczeniu z h2o nie może nikogo zabić ,
a co do skutków zdrowotnych pisałem
Liczyłem na profesjonalną ocenę - ale jest z tym problem
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: randomlogin »

greg2014 pisze:Liczyłem na profesjonalną ocenę - ale jest z tym problem
To debilizm.
There, mam nadzieje ze moja profesjonalna opinia cie zadowala - w koncu nie pisales, ze ma byc rozbudowana.
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

randomlogin pisze:
greg2014 pisze:Liczyłem na profesjonalną ocenę - ale jest z tym problem
To debilizm.
There, mam nadzieje ze moja profesjonalna opinia cie zadowala - w koncu nie pisales, ze ma byc rozbudowana.
ocena jak ocena - nawet jednoznaczna - to plus
ale ktoś mówił że sprawdzi aplikacje dożylne, tylko że temat obszerny jest

a mógłbyś chociaż w skrócie o tym debilizmie ?
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: Argentum »

Przesadzacie w obie strony, wiecie? I jedna drużyna pisze głupoty i druga. Przesada, to murowana śmierć - zawsze. Nie można podważać autorytetu lekarzy, którzy kształcili się X lat jedną publikacją i robić z nich grabarzy, nie można też przekreślać tysięcy lat medycyny naturalnej - nie mówię tu o tych nowych, niekonwencjonalnych wymysłach, co do których podchodzę sceptycznie, a jeśli natknę się na coś interesującego, to wałkuje to do upadłego - np. szkodliwość fluoru, czy ukrywane skutki działania alkoholu, które zniechęciłyby do jego picia po jednym seansie wiedzowym.

Nie przesadzajcie, to nie ma sensu. Ci, którzy ślepo wierzą w medycynę konwencjonalną są głupcami, z kolei Ci, którzy bronią swoją całą siłą medycyny niekonwencjonalnej (wolę używać słowa naturalnej), również nie sprawiają wrażenia trzeźwo myślących.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: Trzyszcz »

Argentum, może konkrety a nie bredzenie o niczym?
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

Trzyszcz pisze:Argentum, może konkrety a nie bredzenie o niczym?
właśnie !

gdzie link do 9 dniowego kataru ?
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

coś takiego znalazłem.

Kod: Zaznacz cały

atvb.ahajournals.org/content/26/9/1931.full

Kod: Zaznacz cały

cancerci.com/content/13/1/123
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: Giardia Lamblia »

Też dotarłem do różnych badań nt. zabawy z ROS i RNS. Cieszy mnie, że zaczynać szukać i czytać prawdziwe prace naukowe, a nie artykuły".

Zresztą pisałem już wcześniej, że temat jest obszerny i nie poczuwam się - bez porządnego wgłębienia się (a na to póki co nie mam czasu) - do samodzielnego wyciągania wniosków. Pamiętaj, że badania dotyczą in vitro, to jest podstawa do jakichkolwiek badań klinicznych. Dopiero te rzeczywiście mogą potwierdzić/zanegować sens takiej terapii.

Mam nadzieję, że potrafisz odróżnić powyższe (tj. bezpośrednie wprowadzanie H2O2 np. wprowadzając na szalkę petriego lub też wstrzyknięciem dożylnym) od łykania. Cały czas o to mi chodzi.

Bez jakiejś publikacji nt. wchłanialności z przewodu pokarmowego oraz wpływie na poziom ROS we krwi/tkankach docelowych pisaniem, że tak jest, bo tak", nie wniesiesz do dyskusji nic pozytywnego.

Nie mniej - fajnie, że zaczynasz szukać w dobrych miejscach.
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

Giardia Lamblia pisze:Bez jakiejś publikacji nt. wchłanialności z przewodu pokarmowego oraz wpływie na poziom ROS we krwi/tkankach docelowych pisaniem, że tak jest, bo tak", nie wniesiesz do dyskusji nic pozytywnego.
problem w tym że oprócz beletrystyki nic nie znalazłem.

C.H. Farr The Therapeutic Use of Intravenous Hydrogen Peroxide",
PST_2014041517001231.pdf
(231.54 KiB) Pobrany 33 razy
ten pan podobno badał h2o2 dość intensywnie .
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: gooner92 »

Argentum, zaciekawiły mnie te ukryte skutki picia alkoholu, a nie mogę ich nigdzie znaleźć, mógłbyś coś podlinkować?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość