Poprawa 5 raz.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: kate27 »

_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: _włóczykij »

JA [mod] CO ZA DZIECINADA. niektórym się nudzi. Bóg zapłąć.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: _włóczykij »

i temat zamarł
ja to mam nosa ^^
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: kate27 »

wystraszyli się
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: yorkshire34 »

Niema sie czego bac , ja wierzę , ze w tym roku juz sie musi udac nie po to psychologie konczyłam zeby nie korzystać z metod psychologicznych do nauki . ale wam ich nie zdradze bo mimo ze się wspieramy jesteście dla mnie konkurecja to oczywiste .
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: Mikrotrabekule »

Spoko, myślę że jakoś sobie poradzimy bez tych cudownych metod.
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: karchola »

Nie po ewentualnie skończysz tę medycynę żeby leczyć innych nie?
fetkaedka
Posty: 83
Rejestracja: 12 maja 2014, o 17:27

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: fetkaedka »

yorkshire34 pisze:nie po to psychologie konczyłam zeby nie korzystać z metod psychologicznych do nauki . ale wam ich nie zdradze bo mimo ze się wspieramy jesteście dla mnie konkurecja to oczywiste .
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: yorkshire34 »

medycyne skoncze dla prestizu a powolanie tez mam bd leczyc ludzi jak bd chciala najlepiej prywatnie i kasa bd i czlowiek szczesliwy a to nieznaczy ze zadarmo bd pomagac .
królewnaaa
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, o 09:45

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: królewnaaa »

yorkshire34 pisze:medycyne skoncze dla prestizu a powolanie tez mam bd leczyc ludzi jak bd chciala najlepiej prywatnie i kasa bd i czlowiek szczesliwy a to nieznaczy ze zadarmo bd pomagac .
Tak buduje zdania i takie robi błędy osoba po studiach? Kiepskie prowo Zakładając że jednak nie, to dla Twojej wiadomości nie każdy potrzebuje mieć magistra psychologii i 5 lat w d*pę, żeby potrafić się wystarczająco dobrze uczyć. Raczej więc Twoje złote rady będą chyba tylko dla Ciebie niezbędne
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: Mikrotrabekule »

królewn ja tam myślę, że to troll, bo innego wyjaśnienia nie widzę

yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: yorkshire34 »

loool nie wiem czy wiecie ludki , ale studia psychologiczne nie przygotowuja do zdania matury ani do studiowania leku : P to mit ! heh mam nadzieje , ze sobie wszystko wyjasnilismy )
psychologia to jest taka bardziej ogolna nauka . wiecie zalezy czego sie czlowiek uczy , ale tam nie ma przedmiotu jak zdac mature na maxa tam trzeba MYSLEC ! i z mysli wyciagac wnioski , a to sie nieudaje wszystkim , to sie cwiczy latami , niektorzy i po studiach tego niepotrafia jeszcze ) pozdro i 3majcie sie bd spoko ! sorry za zamieszanie niechcialam wprowadzac negatywnej energi , fakt musimy sie wspierac .
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Poprawa 5 raz.

Post autor: Michch »

A niektórzy po studiach to nawet nie znają zasad ortografii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość