Rozwiązywanie matur biologia - pytanie do osób które uzyska

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
lemkropka
Posty: 101
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:17

Rozwiązywanie matur biologia - pytanie do osób które uzyska

Post autor: lemkropka »

Witam. Jako ze mamy wolne od szkoły wydrukowałem sobie 4 matury i planuje je zrobić przez te święta. I oto nasuwa sie pytanie. Jak rozwiązywać matury ? Czy odpowiedz musi sie zgadzać słowo w słowo z kluczem ? Czy może poczekać, bo nie przerabiałem jeszcze ekologii i powtórzyłem tylko metabolizm komórkę trochę roślin i prokarioty? Ile matur wy rozwiązaliście aby uzyskac tak dobry wynik ? Czy robić je w ten sposób ze najpierw robię wszystko co potrafię a pózniej na końcu sprawdzam z kluczem czy tez może sprawdzac po kAzdym zrobionym zadaniu odpowiedz w kluczu? Prosiłbym bardzo o pomoc

lemkropka
Posty: 101
Rejestracja: 28 lut 2013, o 17:17

Re: Rozwiązywanie matur biologia - pytanie do osób >90%

Post autor: lemkropka »

Awatar użytkownika
Norcy
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2014, o 22:55

Re: Rozwiązywanie matur biologia - pytanie do osób które uz

Post autor: Norcy »

ja matury z biologii robiłam jedynie z CKE, wszystkie które są na ich stronie dostępne. No i chyba polecam jednak rozwiązywanie ich po mniej więcej powtórzonym już materiale, żeby można było ocenić też poziom własnej wiedzy. najlepiej sobie wydrukować, usiąść i skupić się nad zadankami, a później sprawdzić sobie z kluczem i wyjaśnić to co jest jeszcze niejasne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości