Larwa? Owad? Coś mnie w nocy gryzie

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Pitahaya
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2014, o 11:13

Larwa? Owad? Coś mnie w nocy gryzie

Post autor: Pitahaya »

Pilnie potrzebuję pomocy. Mój pies aktualnie ma pchły z którymi walczę od kilku dni. Myślałam, że mnie gryzie to samo ale dziś po kąpieli w wannie znalazłam coś jakby larwę. Skojarzyłam, że jak wczoraj odkurzałam zakamarki to widziałam kilka takich rzeczy na ścianie i w kurzu, ale myślałam że to zlepiony kurz. Wyłowiłam to coś z wanny i prawie padłam jak ten robal zaczął się oblizywać ciemnym języczkiem. Wywaliłam znowu do wody a to pływając wystawiło ten jęzor na powierzchnię wody. Wiem, że to brzmi komicznie ale mówię poważnie. Załączam rysunek. Pomóżcie mi bo nie znalazłam nic w necie, a kolejną noc jestem cała pożarta To jest na brzegach ciemno szare a w srodku jasne. POMOCY
Pitahaya
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2014, o 11:13

Re: Larwa? Owad? Coś mnie w nocy gryzie... BŁAGAM O POMOC

Post autor: Pitahaya »

Znalazłam. Wyglądało mniej wiecej tak, ale bardziej srebrne kolory. Czy to mogło mnie pogryźć czy stawiać jednak na pchły od psa?
Załączniki
1.jpg
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Larwa? Owad? Coś mnie w nocy gryzie... BŁAGAM O POMOC

Post autor: Trzyszcz »

Oblizywać językiem? Wątpie. To ze zdjęcia nie gryzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości