Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

A kto gada, że to nie studia dla wszystkich? W sumie tak, to studia dla tych, co umieją zakuć setki stron w parę dni. Ale tego można sie nauczyć.
Pani Buka
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: tkasia »

M&#xE5rran pisze:A kto gada, że to nie studia dla wszystkich? W sumie tak, to studia dla tych, co umieją zakuć setki stron w parę dni. Ale tego można sie nauczyć.
Już niejednokrotnie widziałam takie stwierdzenia.

Ja osobiście nie uważam, że dobra umiejętność zakuwania da ci bycie najlepszym na roku na tych studiach (to moje zdanie, ale szanuję twoje. Sama to przeszłaś. Możesz mieć swoją opinię). I matura dla mnie nadal nie jest wskaźnikiem czegokolwiek.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

Takie stwierdzenia często wychodzą od licealistów, którzy uważają, że trzeba mieć powołanie Ale pewnie i od studentów, każdy może mieć swoje zdanie. Może na starszych latach przydaje się myślenie, ale nie zmienia to faktu, że najlepiej ludzie wychodzą na zakuciu podręcznika lub giełdy.
Pani Buka
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: tkasia »

M&#xE5rran pisze:Takie stwierdzenia często wychodzą od licealistów, którzy uważają, że trzeba mieć powołanie Ale pewnie i od studentów, każdy może mieć swoje zdanie. Może na starszych latach przydaje się myślenie, ale nie zmienia to faktu, że najlepiej ludzie wychodzą na zakuciu podręcznika lub giełdy.
Powołanie? Na stomie? Haha, tak od dziecka marzyłam by być zębodłubem jak to niektórzy określają. i szkoda, ale liceum też już mam za,sobą.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

A czemu nie na stomie? Tyle samo wkuwania
Pani Buka
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: tkasia »

M&#xE5rran pisze:A czemu nie na stomie? Tyle samo wkuwania
+ przedmioty kierunkowe. mmm. tyle wygrać

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

To może u was nawet ciekawsze wkuwanie D U nas lepiej dopiero od 2-3 roku.
Pani Buka
pawelsl
Posty: 307
Rejestracja: 11 maja 2014, o 13:25

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: pawelsl »

Czemu w tym wątku zawsze największe klotnie?

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

Bo tu wchodzi dużo ludzi z bólem dupy ]
Pani Buka
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: oogmeeway »

Matura działa dobrze - ludzie, którzy nie są w stanie się czegoś nauczyć to na leku jednostki w skali roku. A że część osób, która byłaby w stanie się nie dostała, cóż. wrócą silniejsi za rok.

P.S Czy każdy student medycyny płci męskiej II roku jest zobowiązany do noszenia brody? To chyba taki manifest studiuję medycynę, mój umysł niegodny tak banalnej myśli jak ta o piance i maszynce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

My prawie nie mieliśmy brodaczy na roku. W ogóle ich nie widać prawie ]
Pani Buka
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Giardia Lamblia »

tkasia pisze:Niepowodzenia?
Jak nazwiesz sytuację, kiedy uczysz się, chodzisz na korki, robisz niewiadomoco i nie dostajesz się na studia. Powodzenie?
tkasia pisze:Koleżanka z niestacjonarnych jest najlepsza na roku, a miała w sumie 158pkt.
Czyli się dostała i mój post jej nie dotyczy.
tkasia pisze:Hmm matura. Straszny wskaźnik wiedzy.
Nikt nie pisze tutaj o wiedzy. Jeżeli nie rozróżniasz wiedzy od umiejętności myślenia, to szczerze współczuję.
tkasia pisze:Śmieszą mnie ludzie którzy wyśmiewają tych co mieli poniżej 160pkt.
Nie wyśmiewam, stwierdzam fakt, ze matura to nie totolotek. Niedostanie się na studia to niepowodzenie.
tkasia pisze:Taa myślenie. Nauczyć się myśleć jak chcą w oke
Mit i tyle. Jak ktoś ma na tyle oleju w głowie, żeby przeanlizować odpowiednie źródła w odpowiedni sposób i wyciągnąć logiczne wnioski, to również dojdzie do tego wniosku. No ale lepiej narzekać i szukać winnych swoich własnych błędów.

Doprawdy nie rozumiem w czym problem i gdzie konkretnie kogokolwiek uraziłem. No chyba, że mówienie prawdy to czyn zakazany. Matura tematem tabu?

ŚWIĄTECZNE KŁÓTNIE! W końcu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czuję się staro - a chcę isć na LEK (kącik geriatryczny)

Post autor: Mårran »

W sumie wszyscy ci, co napisali maturę dobrze, powinni czuć się obrażeni. W końcu ich logiczne myślenie i starania zostały określone mianem fuksa.
Pani Buka
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości