progi punktowe i przedmioty na świadectwie-lekarsko-dent

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
megann_
Posty: 2
Rejestracja: 4 sty 2015, o 22:39

progi punktowe i przedmioty na świadectwie-lekarsko-dent

Post autor: megann_ »

Witam serdecznie,
Jestem w 1 klasie LO, profil biol-chem i pomału zaczynam przygotowania do matury. Patrzyłam na progi punktowe na GUMedzie i już je znam ale bardziej chodzi mi o przedmioty zdawane na maturze. Jest tam napisane że brana jest pod uwagę rozszerzona biologia i chemia, a co z polskim i matematyką, którą też trzeba zdawać? Co jeśli będę miała z rozszerzonej biologii i chemii np po 94% a z polskiego i matmy po 50%? Czy to też się liczy? Aha i jeszcze jakie przedmioty są brane pod uwagę przy przyjmowaniu na studia na świadectwie szkolnym? Mówię cały czas o przykładowym GUMedzie
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: progi punktowe i przedmioty na świadectwie-lekarsko-dent

Post autor: Erick »

1. Nie da się mieć 94% z biologii i chemii, albo 93 albo 95
2. Liczy się tylko biologia R + chemia R, na resztę nie patrzą, trzeba tylko zdać.
3. Przedmioty szkolne się nie liczą, gdzieś tam patrzyli na średnią, ale to tylko w wypadku gdy w ostatniej liście rankingowej było dużo ludzi z taką samą liczbą punktów, a nie mieli tyle miejsc, ale to tylko 1 UM tak robił, także oceny nie są ważne.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: progi punktowe i przedmioty na świadectwie-lekarsko-dent

Post autor: Mårran »

Ale żeś sobie wybrała miejsce na temat o progach. Przypomnę: Dolina Rospudy, Via Baltica, obwodnica Augustowa"

Na razie nie wiadomo, co będą brali pod uwagę, jak będziesz składać na studia. Ale najprawdopodobniej, jeśli nic się nie zmieni, tę biologię i chemię. Innych nie. A tym bardziej ocen.
Pani Buka
megann_
Posty: 2
Rejestracja: 4 sty 2015, o 22:39

Re: progi punktowe i przedmioty na świadectwie-lekarsko-dent

Post autor: megann_ »

Dziękuję wszystkim za odpowiedź! Jestem tu nowa dlaczego nie zauważyłam w jakim temacie założyć.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości