Książki do nauki na poziomie akademickim

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
bichemistry
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2014, o 10:59

Książki do nauki na poziomie akademickim

Post autor: bichemistry »

Dzień dobry , potrzebuje dobrych książek na poziomie akademickim , czy moglibyście doradzić jakieś , tylko proszę o naprawdę dobre książki które wyczeróją temat przynajmniej w 90 %
1. Biologia komórki ( głównie pod kątem zwierzęceym)
2. Histologia ( jak wyżej )
3. Immunologia
4. Chemia ogólna
5. Mikrobiologia ( głównie pod kątem medycznym)


Mam Biochemie styjera i jestem z niej bardzo zadowolony ( świetna książka )) i prosiłbym o poważne propozycje
Z góry dziękuje
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Książki

Post autor: AnnaWP »

Biologię komórki z ukierunkowaniem na zwierzęcą wyczerpuje Alberts, ew. Kilarski - ale w Kilarskim znalazłam trochę błędów, niektóre istotne.
O Albertsie słyszałam różne opinie, ale gdyby student realnie znał te treści byłoby doskonale i ponad moje oczekiwania.

Nie da się określić procentowo wyczerpania tematu. Nie wiem, do czego ci te informacje, i te książki.
bichemistry
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2014, o 10:59

Re: Książki

Post autor: bichemistry »

Ksiażki potrzebne mi są do nauki . więc jak masz jakieś jeszcze propozycje to proszę
zohaa3492
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2015, o 07:38

Re: Książki do nauki na poziomie akademickim

Post autor: zohaa3492 »

dziękuję bardzo za odpowiedzi, musze zacząć kręgowce ogarniać bo niedługo test a materiału sporo /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości