Studniówki. (MM)

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Studniówki. (MM)

Post autor: Trzyszcz »

Temat dla tegorocznych maturzystów chcących porozmawiac o swoich studniówkach.
Możecie pochwalić się jak udała się ta, właściwie chyba najważniejsza w dotychczasowym życiu dla licealistów, impreza.
Czy spełniła wasze oczekiwania, czy nabyliście niezapomniane wspomnienia, czy może coś byście zmienili?

MatMati pragnie poruszyć temat osób towarzyszących, Czy rzeczywiście powinny one brać udział w takim wydarzeniu?
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Kacperek »

Czyli powinna też odbywać się na sali gimnastycznej, bo przecież to bal szkolny, tym samym 18 latek, czuje się jak 12 na komersie w szkole podstawowej
patrykgym
Posty: 78
Rejestracja: 9 lis 2013, o 21:35

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: patrykgym »

-MatMati-, Przyznaj się, że będziesz czuł się dziwnie jak Twoi znajomi przyjdą z osobą towarzyszącą, a Ty nie dałeś rady zaprosić żadnej dziewczyny i przez to nie będziesz czuł się nie komfortowo. Tak właściwie to co to za problem zaprosić kogoś ? XD Jak wstydzisz się do kogoś zagadać poproś kuzynkę czy kogoś tam. No chyba, że jesteś jakiś ciepły i wstydzisz się przyjść ze swoją drugą połówką, bo będą na Ciebie pokazywać palcem.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Trzyszcz »

patrykgym pisze:-MatMati-, Przyznaj się, że będziesz czuł się dziwnie jak Twoi znajomi przyjdą z osobą towarzyszącą
Mati miał studniówkę wczoraj.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: oogmeeway »

patrykgym pisze:-MatMati-, Przyznaj się, że będziesz czuł się dziwnie jak Twoi znajomi przyjdą z osobą towarzyszącą, a Ty nie dałeś rady zaprosić żadnej dziewczyny i przez to nie będziesz czuł się nie komfortowo. Tak właściwie to co to za problem zaprosić kogoś ? XD Jak wstydzisz się do kogoś zagadać poproś kuzynkę czy kogoś tam. No chyba, że jesteś jakiś ciepły i wstydzisz się przyjść ze swoją drugą połówką, bo będą na Ciebie pokazywać palcem.
Większość przychodzi jednocześnie i z połówką i dziewczyną
patrykgym
Posty: 78
Rejestracja: 9 lis 2013, o 21:35

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: patrykgym »

oogmeeway, Coś w tym jest !
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Kacperek »

No akurat Mati nikt nie mówi o rodzinie, chociaż jakbyś przyszedł z taką dobrą ciocią to miałbyś szacunek w szkole ba w całym mieście
13112015

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: 13112015 »

Przesadzacie bardzo. Jak widzę, co się wyprawia z tymi studniówkami, to myślę, że jest w tym dużo racji, że to powinna być impreza tylko szkolna (niekoniecznie w szkole). Osobę towarzyszącą można zaprosić z innej okazji. A studniówki to w ostatnim czasie radość dla hipsterów, którzy będą mogli po imprezie wrzucić zdjęcia w super rozdzielczości na Facebooka. Robi się z tego coraz większy biznes i tyle. Bale na zakończenie gimnazjum obecnie niewiele się od studniówek różnią (poza tym, że kończą się przed północą) - pytanie tylko, którą imprezę stawia to w lepszym świetle.
placek
Posty: 103
Rejestracja: 6 sty 2013, o 22:09

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: placek »

Antymateria pisze: A studniówki to w ostatnim czasie radość dla hipsterów, którzy będą mogli po imprezie wrzucić zdjęcia w super rozdzielczości na Facebooka.
- pffff hipster nie chodzi na studniówki to zbyt mainstreamowe, tak samo jak FB.
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: DonaBasia »

-MatMati- pisze:W liceum myślałem, że studniówka to będzie super impreza, fajna klasa, dojrzałe i inteligentne osoby.cóż jak widać myliłem się i zauważam, że to właśnie osoby towarzyszące są tym problemem i wprowadzają mnóstwo zamętu.
Rozwiń mnóstwo zamętu ja akurat się cieszyłam, że są osoby towarzyszące, bo mam drętwą klasę. Koleżanki nie miały partnerów, więc mogłam wkręcić swoich kolegów, którzy są już trochę mniej drętwi i tylko dzięki temu się dobrze bawiłam. To smutne, ale co zrobisz? nic nie zrobisz.
Na studniówce pijanego bydła raczej nie ma, ludzie wiedzą, że studniówka to nie dyskoteka. Nawet mimo tego, że kelnerzy w pewnym momencie zaczęli roznosić wódkę, a pod stołami były wiaderka z lodem do chłodzenia tego, co sobie przynieśliśmy.
I faceci w garniturach wyglądają bardzo korzystnie
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: lith »

Matuś, na studniówkach od zawsze uczniowie udawali, że nie piją, a nauczyciele, że nie widzą. To jest tradycja -.-
czarna1996
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 19:08

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: czarna1996 »

A ja nie wiem czy iść (
Mam za tydzień.
Ale jeszcze nie zapłaciłam i myślę czy się wykręcić.
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: DonaBasia »

-MatMati- pisze:poza tym na studniówce obowiązuje z tego co wiem zakaz picia alkoholu. Kelnerzy chyba wiedzą, że tego robić nie powinni.
Oficjalnie tak, nieoficjalnie - nie. Nauczyciele pili razem z nami. Chyba najbardziej pijaną osobą na studniówce był ksiądz, który pił z każdym stolikiem po kilka kolejek. Jeśli wszyscy zachowują się okej, nie ma żadnego problemu z alkoholem (no dobra, czasem był problem z alkoholem - że go brakuje).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości