Biologia podstawa - materiały, książki itd.

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
GKonrad
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2015, o 19:21

Biologia podstawa - materiały, książki itd.

Post autor: GKonrad »

Cześć, otóż już jakiś czas temu postanowiłem spróbować dostać się na SGGW - dietetyka/technologia żywności - coś w ten deseń.

Miałem zdawać chemię na maturze (podstawę), ale kompletnie mi ona nie szła. Koledzy z WUMu z medycyny, z sggw bioinżynierii i paru innych poleciło mi biologię - przejrzałem arkusze i wydaje się ona zdecydowanie łatwiejsza (podstawa) - sęk w tym, że czasu mało, a nie wiem dokładnie jaką książkę powinienem dodatkowo wybrać - widziałem wiele postów, że podręczniki operonu są często polecane oraz Vademecum - coś jeszcze warto kupić czy może to wystarczy ?

Dodam, że z biologii w sumie nie umiem nic bo cała szkoła leciała na gotowcach + nie przeszło mi przez myśl by iść na SGGW - niestety.

Ale dam radę.jak tylko będę miał już potrzebne materiały

Z góry dziękuje za pomoc.

Aa i P.S - na technologie żywności dzienne łatwo się dostać czy raczej nie ? Z dietetyki najsłabszy wynik z biologii rozszerzonej w przeliczeniu na podstawę wynosił 98 pkt, więc tu mam raczej małe szanse. ltbeczy
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Biologia podstawa - materiały, książki itd.

Post autor: Mårran »

Myślę, że operon plus vademecum do powtórki starczy, tylko musisz pilnie przerobić. Jeszcze zdążysz, spokojnie, wystarczy przysiąść i przerobić podręcznik plus ściągnąć sobie arkusze z neta i przerabiać.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości