Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Goku
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2013, o 19:28

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Goku »

Nie wiecie czy mozna miec kalkulator na tescie?

Clary
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:45

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Clary »

Hej, ma ktoś może (i chciałby się podzielić) odpowiedzi do testu okręgowego z poprzedniego roku?
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Galloper »

Czy do przerobienia najpierw podstawy programowej wystarczy jedna seria podręczników (Nowa Era)?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Smile_Forever »

Goku, kalkulatory ma komisja, można podejść i pożyczyć sobie na chwilę. Galloper, stricte do przerobienia wystarczy, ale Nowę Erę jak masz czas połączyłabym z Operonem, żeby sobie usystematyzować wiedzę .
Powodzenia na dzisiejszej Olimpiadzie!
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Alra »

U mnie, na okręgowym nie przypominam sobie, żeby były kalkulatory do dyspozycji. Co prawda nie były potrzebne, ale kto wie, co tym razem wymyślą. Lepiej sobie przypomnieć działania pisemne z podstawówki .
Goku
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2013, o 19:28

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Goku »

Glikoproteina

Muszę Ci podziękować bo chyba się dostałem mam 70 pkt a wstępny próg to 64, okropnie się czułem jak sprawdziłem ile mam bo w domu nawet po 84-5 te łatwiejsze pisałem a tu taki zawód ale no chyba jest dobrze i mam nadzieje że aż o 6 pkt w liczeniu się nie pomyliłem

A jak Wam poszło Olimpijczycy? może się dzisiaj z kimś widziałem z okręgu rzeszowskiego jestem i jeszcze jedno miałem prace wyróżnioną a się dziś dowiedziałem 5 min przed mówieniem o niej hahah najlepsze że mi zaznaczyli że praca do wyróżnienia zgłoszona haha i się zdziwili jak im pokazałem że nic nie ma zaznaczone haha ale to już nie ważne
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Alra »

Ach, bo to dzisiaj była olimpiada, trochę zakręcona jestem .

Skontaktujcie się ze swoimi komitetami - ja rok temu wieczorkiem zadzwoniłam do nich, żeby mi potwierdzili, ile mam punktów.

I oczywiście gratulacje

No i jakby ktoś kiedyś tam w wolnej chwili podrzuciłby mi test z okręgówki, to byłabym bardzo wdzięczna .
Ciliatus
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2015, o 23:28

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Ciliatus »

Goku pisze: wstępny próg to 64,
Skąd wiesz jaki jest wstępny próg jak jeszcze nie ma list z wynikami ?
Ciliatus
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2015, o 23:28

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Ciliatus »

Dzięki:)

Akinom124
Posty: 29
Rejestracja: 6 mar 2013, o 17:37

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Akinom124 »

Goku, ja też z Podkarpacia i tak widzieliśmy się- pożyczałeś ode mnie test, żeby sprawdzić odpowiedzi
no to prawdopodobnie spotykamy się na centralce
maxictbg
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 22:12

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: maxictbg »

ehmm ja niestety tylko 56 ale mam szanse jeszcze za rok te 8 punktów może uda sie wyuczyć
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Galloper »

A czy repetytoria przydają się też do OB? Które polecacie?

Goku
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2013, o 19:28

Re: Olimpiada Biologiczna - pytania i wątpliwości

Post autor: Goku »

Akinom124 pisze:Goku, ja też z Podkarpacia i tak widzieliśmy się- pożyczałeś ode mnie test, żeby sprawdzić odpowiedzi
no to prawdopodobnie spotykamy się na centralce
haha to fajnie bardzo milego masz profesora bo Państwo z komisji to jakaś masakra, czułem się jak intruz a ile mialas pkt bo z tych nerwow Nie zwrocilem uwagi jeju Ja taki bylem zly jak zobaczylem ze tylko 70 mialem, zdawalem sobie sprawe ze byl trudny (przynajmniej dla mnie) ale i tak sadzilem ze znajdzie sie w Polsce 100 osob co bedzie mialo minimum 72-75, dobrze ze sie tak skonczylo
Jak masz na imie mila nieznajoma? haha bo z tych nerwow juz o niczym nie myslalem .

Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość