Korepetycje z biologii - warto?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
adult
Posty: 208
Rejestracja: 11 lis 2014, o 12:52

Re: Korepetycje z biologii - warto?

Post autor: adult »

Hmm.ja zdaję maturę w 2016 i chodzę do słabej szkoły

od tego miesiąca znalazłam studenta stomatologii,który uczy mnie biologii i szczerze mówiąc zobrazował mi moje olbrzymie braki,niedociągnięcia,błędy w złym formułowaniu zadań przez 4 lekcje z nim nauczyłam się więcej niż z naszą nauczycielką przez pół roku (dosłownie!) więc same korepetycje jak i ich ilość zależy głównie od poziomu szkoły,do której uczęszczasz i żeby nie było: jestem osobą ambitną,a korepetycje głównie polegają na tym,że przychodzę z problematycznymi zadaniami,zagadnieniami,a nie tylko siedzę i słucham,trochę przerobię w domu i tyle-mam dużo samodyscypliny,ale jednak potrzebowałam osoby,która uczy jak zdobytą wiedzę wykorzystywać na egzaminie
Weyland
Posty: 76
Rejestracja: 18 kwie 2014, o 16:52

Re: Korepetycje z biologii - warto?

Post autor: Weyland »

Spytałem się po prostu, żeby się upewnić. Słyszałem od biolożki, że klucz jest na tyle restrykcyjny, że matury mieliby rzekomo sprawdzać także nauczyciele j.polskiego rozstrzygając adekwatność słów zawartych w odpowiedzi maturzysty z kluczem odp. .

Adult, ja też matura 2016. Korki to raczej tylko z chemii.

Jardir
Posty: 95
Rejestracja: 12 lut 2014, o 21:13

Re: Korepetycje z biologii - warto?

Post autor: Jardir »

Weyland pisze:Spytałem się po prostu, żeby się upewnić. Słyszałem od biolożki, że klucz jest na tyle restrykcyjny, że matury mieliby rzekomo sprawdzać także nauczyciele j.polskiego rozstrzygając adekwatność słów zawartych w odpowiedzi maturzysty z kluczem odp. .

Adult, ja też matura 2016. Korki to raczej tylko z chemii.

klucz jest do bani ale nie przesadzajmy z tymi nauczycielkami od polskiego:) tożto chyba kpina jakas d
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości