I ROK - LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: strzykawka »

mi się też udało wszystko w pierwszym terminie i też nie pamiętam. nic
czytam te wykłady i stwierdziłam, że aż sie prosi, żeby z nich zrobić egz
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: adu93 »

Dawno nie zaglądałam, bo zapierdziel a tu taka rozmowa!
Mam pytanie do starszych zaprawionych roczników. Spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja - mam niestety spotkanie z prof. Topolem na początku marca i walkę o przetrwanie. Może ktoś powiedzieć jak to wygląda? Czy raczej mam się spodziewać podejścia jak prof. M. czy bardziej przyjaznego?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Ziomek123 »

adu93 pisze: Mam pytanie do starszych zaprawionych roczników. Spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja - mam niestety spotkanie z prof. Topolem na początku marca i walkę o przetrwanie. Może ktoś powiedzieć jak to wygląda? Czy raczej mam się spodziewać podejścia jak prof. M. czy bardziej przyjaznego?
Słyszałem z opowieści, że prof. T. na komisie zadaje naprawdę proste pytania, nie ma co się stresować.

A kto to jest prof. M?
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Aksolotl »

Mam wrażenie że może chodzić o dr. M. - ale wtedy nie rozumiem o co chodzi z podejściem, mój ukochany asystent
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: adu93 »

Może i dr, ja jakoś nie mam pozytywnego podejścia. Ziomek123 dziękuję za podbudowanie
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Giardia Lamblia »

Ziomek123 pisze:
adu93 pisze: Mam pytanie do starszych zaprawionych roczników. Spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja - mam niestety spotkanie z prof. Topolem na początku marca i walkę o przetrwanie. Może ktoś powiedzieć jak to wygląda? Czy raczej mam się spodziewać podejścia jak prof. M. czy bardziej przyjaznego?
Słyszałem z opowieści, że prof. T. na komisie zadaje naprawdę proste pytania, nie ma co się stresować.

A kto to jest prof. M?
Przede wszystkim pyta o angielski. Komisa zimowego w zeszłym roku nie zdało około połowy z 25 osób. Był w całości przy preparatach. Nie wolno Ci się plątać, musisz wyszukiwać sygnałów podpowiadania od. no zależy kto będzie jego prawą ręką. Generalnie, jak to z odpowiedzią ustną, trzeba zrobić dobre wrażenie. Info mam co prawda z drugiej ręki, ale nie mówię tego na zasadzie słyszałem, że chyba tak jest tylko tak rzeczywiście było". Wiem, że odpowiedni żart w odpowiednim momencie + wyczucie i szczęście skończyło się zdanym komisem dla kogoś, kto kompletnie nic nie umiał m.in. z kończyn (w sensie nie zdał pierwszego kolokwium, bo się nie nauczył, to samo poprawka i nie zdążył przeczytać do komisa ani jednej strony) - a od kończyn komis się zaczynał. Miał do tego klatę i brzuch, czyli całą trójkę. Atmosfera i tak będzie dość napięta, ale prof. jest w porządku.

A pytania będą na prawdę różne. Od łatwych, do bardziej skomplikowanych.

Ciemne okulary to lek., a nie prof. nie umniejszając mu.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Ziomek123 »

A, ciemne okulary to postrach na anatomii
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Aksolotl »

Niesłusznie :p znaczy ja bardzo lubię.

Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: strzykawka »

czy nie uważacie, że miejsca na rozwiązanie zadań z genetyki było stanowczo za dużo?
MusTTanG
Posty: 20
Rejestracja: 6 lis 2014, o 21:33

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MusTTanG »

nie wiem, nawet ich nie czytałem )
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Aksolotl »

Zawsze jest mało. A jak ktoś nie chodzi na filozofię i się zastanawia czemu nie możemy poprawiać odp (wg faceta od filo): snajper myli się raz, a lekarz ani razu. ta.

Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: sassa »

Nie zawsze! Na drugim terminie z genetyki było chyba z pół strony wolnej, byłam w szoku :O cuda się czasem zdarzają

kate2013
Posty: 40
Rejestracja: 1 gru 2012, o 11:21

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: kate2013 »

Ktos moze cos powiedziec o tej biofizyce? Sa te gieldy, ktore w wiekszosci wchodza, ale tez moga pojawic sie nowe pytania, bo roku cos dorzucaja tak? Czy jest jakas zaleznosc, ze np lepiej pisac pierwsza ture bo wiecej wejdzie czy to nie ma znaczenia

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości