Koty indywidualiści

Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Koty indywidualiści

Post autor: jagodzio »

przemolegia77 pisze:ok znawco, wielkie pomocne forum, a jak ktos zalozy topic to _____ nikt sie nie odezwie, a pierdolicie swoje madrosci na jakies tepe tematy moj kot wchodzi do torby, o jak sweeet o to jest ŻENUJĄCE.
Każdy pisze w wątku, w którym chce. Jak Ci się nie podoba to forum, to nikt nie każe Ci na nim siedzieć. Temat nie może być tępy, tylko człowiek. Zastanowiłabym się jeszcze raz co lub KTO tu jest tępy PRZEMO legia. Takie sweeet posty sam pisałeś, więc o czym mowa?
przemolegia77 pisze:ok danked a co myslicie o tym oblizywaniu sie psa?:D

Nie dodalem tez, ze moj pies zagryzl na podworku wiewiorke i ogolnie gania za roznymi stworami:D
A temat, o którym mówisz jest ekhm śmieszny. To tak jakbyś się zapytał, czy u ludzi, którzy nie są w ciąży lub po ciąży ssanie sutków jest groźne, odpowiedź brzmi: nie. Pies, jak każdy ssak, ma normalne gruczoły mleczne (a propos Twojego nie wiem czy pies ma cos tam w tych swoich sutach"). Poza tym, to jest pytanie, które można zadać, w którymś z tematów, a nie od razu zakładać osobny i zaśmiecać forum.
EnolaGuy
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2011, o 22:26

Re: Koty indywidualiści

Post autor: EnolaGuy »

Mój kot syberyjski o imieniu Lemur też uwielbia wchodzić do reklamówek i lubi być noszony.albo wchodzi do plecaka i tez chce żeby go nosić.a waży bydlę 9 kg
Salticidae
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:17

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Salticidae »

Moje koty też uwielbiają wszelkie plecaki, torby, kartony. A ich ulubioną rozrywką jest atakowanie wystających spod kołdry stóp śpiących ludzi
mruk
Posty: 9
Rejestracja: 10 lut 2015, o 09:29

Re: Koty indywidualiści

Post autor: mruk »

moj kotek natomiast uwielbia wchodzenie do torby.
jolaswag
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2015, o 11:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: jolaswag »

Moja kotka również uwielbia kartonowe pudełka - ciągle się w nich chowa Kiedyś szukaliśmy go przez cały dzień, aż tu nagle wyskoczył z pudełka po krótkiej drzemce, jakby nigdy nic
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości