studia równoległe

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
paulalax
Posty: 1
Rejestracja: 9 lut 2015, o 21:31

studia równoległe

Post autor: paulalax »

Witam wszystkich

Jest tu może ktoś kto studiuje lub przynajmniej orientuje się jak wygląda studiowanie równoległe medycyny i biologii? Czy jest możliwośćprzepisania ocen z jakiś przedmiotów, ile materiału się pokrywa itp. ?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: studia równoległe

Post autor: lith »

Raczej 0 się pokrywa i nic nie przepiszesz.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studia równoległe

Post autor: Mårran »

Nie no, moze liczyc np na BHP, jak beda przyjazni.

Pani Buka
Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: studia równoległe

Post autor: Bighorn »

i wf.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studia równoległe

Post autor: Mårran »

Na medce nie ma juz najczesciej obowiazkowego wfu

Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: studia równoległe

Post autor: randomlogin »

Malo gdzie w ogole jest z tego co zauwazylem. Z jednej strony to mile, z drugiej darmowy basen zawsze ok - gdyby tylko byl o normalnych porach i dnia nie rozwalal.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studia równoległe

Post autor: Mårran »

My mielismy darmowa silke fitness dla dziewczyn i pakernie dla facetow ^^ Lubilam!

Pani Buka
Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: studia równoległe

Post autor: Bighorn »

Boże a ja będę miał prawdopodobnie, musze skorzystać z faktu iż, zostałem obdarowany całym pakietem upośledzeń, zalatwie sobie zwolnienie na astme.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: studia równoległe

Post autor: randomlogin »

Bighorn, a jestes pewien, ze zwolnienie cos rozwiaze? U nas zwolnienie to byl tylko inny wf - ale nadal wf.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: studia równoległe

Post autor: Mårran »

U nas zwopnieni musieli chodzic na jakies zajecia rehabilitacyjne czy jak to sie tam zwalo.

Pani Buka
Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: studia równoległe

Post autor: Bighorn »

M&#xE5rran pisze:U nas zwopnieni musieli chodzic na jakies zajecia rehabilitacyjne czy jak to sie tam zwalo.

Na poprzednich studiach próbowałem walczyć o zwolnienie legitymująć się kontuzją kolana, i faktycznie wjechała mi rehabiltiacja, ale na astme z tego co mowil mi kolega ktory studiuje to samo dają bez problemu.
Żeby nie było, nie jestem gruby czy jakiś lewy do sportu, powiedziałbym nawet, że jestem dość dobry w sporcie, chodzi mi bardziej o czas który mógłbym poświęcić na nauke zamiast bieganie za piłką
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: studia równoległe

Post autor: Korczaszko »

Na którejś uczelni rolniczej (nie pamiętam, dawno o tym czytałam) najbardziej upośledzonym dają szachy czy coś takiego. Więc wf tak czy siak był.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości