Macie jakąś radę?

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Sylwanek
Posty: 45
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:47

Macie jakąś radę?

Post autor: Sylwanek »

Jestem w I klasie LO.
Nie jestem na profilu biol-chem,ponieważ tak wyszło a przepisać raczej się nie da skoro na 32 miejsca jest 35 osób w owej klasie.
Chcę zdawać tylko rozszerzoną biologię i teraz moje pytanie czy poradzę sobie sam z tak dużą wiedzą?
Od 2 klasy będę uczęszczał na fakultety z biologii 2h w tyg i zastanawiam się czy nie wziąć korek z biologii od 2 lub 3 klasy.
Jeśli chodzi o kierunek,na który chcę się dostać to jest nim pielęgniarstwo ale niestety nie mogę znaleźć informacji ile trzeba mieć % z rozszerzonej biologii by się dostać.
Jakie macie dla mnie rady?
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: Macie jakąś radę?

Post autor: kagata0418 »

No nie wiem.wez sie za nauke?Bo to czy dasz rade to zalezy tylko i wylacznie od Ciebie,my Ci nie odpowiemy.Jesli nie czujesz sie na silach,bierz korki,ja jestem ich zwolenniczka,jesli maja komus pomoc to jasne.
Co do wymagan to musisz poszperac moze tu na forum sa progi podane,na pielegniarstwo okolo 50% Ci z rozsz spokojnie wystarczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości