Wpis warunkowy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kkujawa19
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2015, o 15:16

Wpis warunkowy

Post autor: kkujawa19 »

Hej mam pytanie, mianowicie, czeka mnie II termin poprawkowy z chemii i doszły mnie słuchy, że istnieje możliwość bezpłatnego warunku. Czy rzeczywiście tak można załatwić, czy raczej komuś się przesłyszało i nie ma takiej możliwości ? ( oczywiście zakładam najczarniejszy scenariusz)
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Wpis warunkowy

Post autor: wojtass »

a chemia to nie jest w lato?
MusTTanG
Posty: 20
Rejestracja: 6 lis 2014, o 21:33

Re: Wpis warunkowy

Post autor: MusTTanG »

komuś się chyba chemia z bio pomyliła
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Wpis warunkowy

Post autor: wojtass »

jeśli chodzi o biologię to powiem jak to wyglądało 2 lata temu (wtedy weszły warunki), a jak 3 lata temu.

3 lata temu - nie zdajesz 3 terminu biologii, zdajesz wszystko inne, powtarzasz rok i chodzisz tylko na biologię płacąc za nią - tzw. repeta

2 lata temu
a) nie jesteś dopuszczona do egzaminu przez brak punktów z kartkówek i kolosów - sprawa wygląda tak jak 3 lata temu
b) jesteś dopuszczona i nie zdajesz 3 terminu - piszesz podanie o warunek i dostajesz w październiku 3 dodatkowe terminy egzaminu - jak nie zdasz to sprawa wygląda tak jak 3 lata temu.
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: Wpis warunkowy

Post autor: Lunette »

A to u nas (stoma) jest tak, że jeżeli nie zdasz przedmiotu do iluśtam ECTSów, to składasz wniosek o warunek i w następnym roku przychodzisz sobie na zajęcia lub nawet sam egzamin do rocznika niżej. Tylko kierownik zakładu musi wyrazić zgodę. Bezpłatnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości