Uzupełniające magisterskie w rok????

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
pensetka

UzupeŁniajĄce magisterskie w rok????

Post autor: pensetka »

Witam wszystkim,
Ostatnio słyszałam, Że studia magisterskie uzupełniające moŻna zrobić w rok Wiecie moze cos wiecej na ten temat?/Chodzi mi oczywiscie o studia dzienne.Dodam Że studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim biologie i jestem bardzo zainteresowana tym temat.
Z góry dziękuje za odpowiedz.


// moderator: poprawiłem na 1 rok
Ostatnio zmieniony 4 mar 2006, o 16:39 przez pensetka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: UzupeŁniajĄce magisterskie w rok????

Post autor: Mawr »

Studia magisterskie uzupelniające trwają dwa lata. Mozna je rozpocząć mając licencjat. A studialicencjackie trwają trzy latka. I to tyle. niewiem jak jest na Uniwersytecie wrocławskim (ja studiuje na Warszawskim) ale u mnie tak jest.
pensetka

Re: UzupeŁniajĄce magisterskie w rok????

Post autor: pensetka »

ale dałam plamę
chodzilo mi o studia magisterskie w rok, pomylilam się:(( To ze sa dwa lata to wiem ale podobno mozna zrobic dwa lata w roksłyszeliscie cos o tym
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: UzupeŁniajĄce magisterskie w rok????

Post autor: Iwus »

pensetka pisze:Ostatnio słyszałam, że studia magisterskie uzupełniające można zrobić w rok
tak ,jest taka możliwość.
O szczególy musisz zapytać w dziekanacie swojej uczelni.
Taka możliwośc jest m.in na politechnice warszawskiej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości